КГС ВС захистив право інтелектуальної власності для товарів «Аскорбінка»

18:02, 14 февраля 2020
Київський вітамінний завод відстояв своє право на унікальність етикетки Аскорбінки.
КГС ВС захистив право інтелектуальної власності для товарів «Аскорбінка»

ПрАТ «Київський вітамінний завод» звернулося з позовом до ТОВ «Доміле» про припинення порушення прав інтелектуальної власності позивача на знак для товарів і послуг «Аскорбінка». Про це повідомляє прес-служба Верховного Суду за результатами розгляду справи № 911/896/19.

Зокрема позивач вимагав припинення використання всіма доступними способами (експорт, імпорт, зберігання, пропонування до продажу, продаж, реалізацію, рекламування) товарів із нанесеними на їх упаковку, в якій міститься такий товар, вивіску, пов’язану з ним, етикетку, нашивку, бирку чи інший прикріплений до товару предмет, позначеннями «Аскорбінка», виробництва відповідача, схожими до ступеню сплутування із зареєстрованим знаком для товарів і послуг «Аскорбінка» згідно зі Свідоцтвом України на знак для товарів і послуг № 52815 від 15 серпня 2005 року.

На думку ПрАТ «Київський вітамінний завод», присутність на ринку товарів, маркованих однаковими (схожими) позначеннями, призводить до ситуації, коли зареєстрований знак для товарів і послуг може втратити розрізняльну здатність внаслідок його використання різними виробниками («Аскорбінка» виробництва ПрАТ «Київський вітамінний завод» та «Аскорбінка» виробництва ТОВ «Доміле»).

Господарський суд Київської області рішенням від 5 вересня 2019 року, залишеним без змін постановою Північного апеляційного господарського суду від 25 листопада 2019 року, позов задовольнив.

13 лютого 2020 року Касаційний господарський суд у складі Верховного Суду, розглянувши справу, залишив касаційну скаргу ТОВ «Доміле» без задоволення.

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що Вищий суд з питань інтелектуальної власності офіційно зареєстрували. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути у курсі найважливіших подій.

 

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Оцінювання державних службовців: як і для чого
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Александр Яковлев
    Александр Яковлев
    судья Пятого апелляционного административного суда
загрузка...