У Києві вирішили долю вертолітного майданчика Януковича

17:15, 26 октября 2018
Вертолітний майданчик може використовуватися в санітарній авіації.
У Києві вирішили долю вертолітного майданчика Януковича

Вертолітний майданчик на Парковій, який свого часу побудували для колишнього президента України Віктора Януковича, передали у власність громади Києва, передає прес-служба столичної прокуратури.

Згідно з процедурою, прокурор у кримінальному провадженні А. Жила на виконання ухвали слідчого судді Голосіївського районного суду міста Києва  передав це майно в управління представнику Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів. У свою чергу Національне агентство зазначений об'єкт нерухомості передало за актом прийому-передачі Комунальному підприємству «Центр організації дорожнього руху» КМДА.

Перший заступник голови КМДА Микола Поворозник повідомив, що територія конгрессно-виставкового центру «Парковий» буде використовуватися в культурних і соціальних проектах міста.

Крім того, за результатами технічної ревізії вертолітного майданчика буде вирішено питання про можливу його експлуатацію в санітарній авіації.

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що Оболонський райсуд Києва оприлюднив лист Януковича, в якому екс-президент просить главу РФ ввести війська.

Крім того, екс-президент України Віктор Янукович просив Вищу раду правосуддя (ВСП) завадити політичному тиску на суддів.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Як на Комітеті з питань правової політики обговорювали судову реформу Зеленського
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Ирина Воробьева
  Ирина Воробьева
  судья Кассационного гражданского суда Верховного Суда
 • Оксана Метелешко
  Оксана Метелешко
  судья Днепровского районного суда Киева
 • Олег Полюхович
  Олег Полюхович
  председатель Ровненского апелляционного суда
загрузка...