Громадська рада міжнародних експертів запустила офіційний веб-сайт

18:37, 26 декабря 2018
На сайті уже доступні декілька розділів.
Громадська рада міжнародних експертів запустила офіційний веб-сайт

З метою забезпечення ефективної комунікації з Громадською радою міжнародних експертів (ГРМЕ) та висвітлення результатів її діяльності розпочав свою роботу офіційний веб-сайт ГРМЕ, передає прес-служба ВККС.

«Для цілей комунікації з членами ГРМЕ просимо надсилати звернення на офіційну електронну адресу ГРМЕ: info@pcie.org.ua», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що відповідно до частини першої статті 9 Закону України «Про Вищий антикорупційний суд» Громадська рада міжнародних експертів утворюється строком на шість років Вищою кваліфікаційною комісією суддів України для сприяння їй у підготовці рішень з питань призначення на посади суддів Вищого антикорупційного суду та є її допоміжним органом.

6 листопада 2018 року рішенням Комісії сформовано поточний склад ГРМЕ із шести членів.

Більш детальну інформацію про ГРМЕ можна знайти у розділі «Громадська рада міжнародних експертів» офіційного веб-сайта Комісії або на зазначеному вище офіційному веб-сайті ГРМЕ.

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що Вища кваліфікаційна комісія суддів України передала Громадській раді міжнародних експертів копії досьє 153 кандидатів на посади суддів Вищого антикорупційного суду та Апеляційної палати цього ж суду.

 Крім того, Вища кваліфікаційна комісія суддів України розпочала співпрацю з Громадською радою міжнародних експертів (ГРМЕ) у межах проведення конкурсу на посади суддів Вищого антикорупційного суду та Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду.

 

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Як на Комітеті з питань правової політики обговорювали судову реформу Зеленського
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Вадим Кузнецов
  Вадим Кузнецов
  судья Центрального апелляционного хозяйственного суда
 • Оксана Олейник
  Оксана Олейник
  судья Высшего антикоррупционного суда
 • Владимир Гевко
  Владимир Гевко
  судья Хозяйственного суда Тернопольской области
загрузка...