Окружний адмінсуд скасував постанову Кабміну про ціну газу: з’явився текст рішення

21:10, 4 марта 2019
Постанову уряду визнали протиправною та нечинною з моменту її прийняття.
Окружний адмінсуд скасував постанову Кабміну про ціну газу: з’явився текст рішення

У понеділок, 4 березня, колегія суддів Окружного адміністративного суду Києва у складі головуючого судді Євгенія Аблова та суддів Альони Мазур і Олесі Чудак винесла рішення, яким визнала нечинною з моменту прийняття постанову Кабміну №315 від 27 квітня 2016 року, яка визначала порядок формування ціни на газ для населення.

На своїй сторінці у Facebook юрист Олександр Трохимець опублікував фото із судового засідання, а також текст рішення Окружного адмінсуду Києва.

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що Окружний адмінсуд Києва розглянув справу за позовом Юлії Тимошенко до Кабінету міністрів України. Розгляд цієї справи почався ще в 2016 році.

Також ми повідомляли, що Окружний адмінсуд Києва зупинив дію постанови Кабміну про зниження норм споживання газу21 лютого судом винесена ухвала про забезпечення адміністративного позову ПАТ «Кременчукгаз» до уряду України.

Окрім того, в Кабміні розповіли, за яких умов можливе зниження ціни на газ для населення. Прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що це можливо тільки в тому випадку, якщо таке зниження не буде суперечити угодам з МВФ.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Ректор Національної академії прокуратури про інновації в освіті та зміни в законодавстві
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Антон Лопатин
  Антон Лопатин
  судья Хозяйственного суда Киевской области
 • Татьяна Козырь
  Татьяна Козырь
  судья Северного апелляционного хозяйственного суда
 • Юлия Зоркина
  Юлия Зоркина
  судья Харьковского окружного административного суда