Справа Савченко і Рубана: обвинувальний акт направлено до Київського апеляційного суду

14:29, 11 апреля 2019
Надію Савченко і Володимира Рубана обвинувачують в тероризмі.
Справа Савченко і Рубана: обвинувальний акт направлено до Київського апеляційного суду

Колегія суддів Дарницького районного суду Києва взяла самовідвід під час розгляду справи депутата Верховної Ради Надії Савченко і глави організації «Офіцерський корпус» Володимира Рубана, обвинувачених у тероризмі. Про це в четвер, 11 квітня повідомив адвокат Валентин Рибін на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

Відзначається, що суд 10 квітня задовольнив відвід всієї колегії. «І тепер справа Савченко та Рубана знову йде до Київського апеляційного суду»,  пише Рибін.

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що у суді нагадали, що Савченко підозрюється у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 109 (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади), ч. 1 ст. 14, ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 109, ч. 1 ст. 14, ч. 2 ст. 28, ст. 112 (посягання на життя державного чи громадського діяча), ч. 1 ст. 14, ч. 3 ст. 258 (терористичний акт), ч. 1 ст. 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації), ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України.

Постановляючи ухвалу, колегія суддів виходила з того, що Київський апеляційний суд не в праві вирішувати питання про направлення кримінального провадження за обвинуваченням Савченко та Рубана з одного суду до іншого, оскільки, відповідно до обвинувального акту, кримінальні правопорушення вчинялись у межах територіальної юрисдикції різних апеляційних судів.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Кандидати у судді звернулися до Президента Зеленського
Кандидати у судді звернулися до Президента Зеленського
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Наталія Кухар
  Наталія Кухар
  суддя Львівського окружного адміністративного суду
 • Олексій Крестьянінов
  Олексій Крестьянінов
  заступник голови Східного апеляційного господарського суду
 • Ігор Сліденко
  Ігор Сліденко
  суддя Конституційного Суду України
 • Олег Ільїн
  Олег Ільїн
  суддя Східного апеляційного господарського суду
загрузка...