Приватбанк зробив важливе оголошення для клієнтів: що сталося

19:18, 17 апреля 2019
Як за допомогою мобільного додатку можна замовити зняття великої суми грошей з особового рахунку.
Приватбанк зробив важливе оголошення для клієнтів: що сталося

ПриватБанк зробив своїм клієнтам чергове попередження, пояснивши, як за допомогою мобільного онлайн-додатку Приват24 можна замовити зняття великої суми грошей з особового рахунку. Справа в тому, що деякі клієнти стикаються з проблемою блокування карток у процесі зняття коштів. Про це повідомляє сайт Today.

Один із клієнтів ПриватБанку обурився тим, що йому заблокували рахунок в той час, як він знімав з банкомату 20 тис. гривень. Співробітники банку нібито запідозрили його у фінансових махінаціях і тому пішли на такий крок. Обурений клієнт залишив негативний відгук на сайті Мінфіну і попросив розібратися в цій проблемі.

ПриватБанк відреагував на відгук клієнта, служба підтримки банку пояснила, що у разі зняття великої суми грошей з особового рахунку клієнти банку можуть скористатися попереднім замовленням готівки в потрібне відділення. Замовлення проводиться в особистому кабінеті Приват24, меню “Всі послуги — Послуги — Замовлення готівки”.

ПриватБанк останнім часом став інструментом для фінансових шахраїв з використанням мобільного онлайн-додатку Приват24, тому керівництво банку вживає всі необхідні заходи безпеки для своїх клієнтів.

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що Верховний Суд визнав незаконною комісію банку за обслуговування кредиту. Банк, встановивши щомісячну комісію за обслуговування кредиту, не вказав, за які саме послуги стягується плата.

Також ми повідомляли, що Верховний Суд видав постанову про договори про постачання на умовах відстрочки платежу. Особи, які виступають від імені юридичної особи, зобов'язані діяти у рамках повноважень і сумлінно.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Почему в Венецианской комиссии недовольны судебной реформой от Зеленского
Почему в Венецианской комиссии недовольны судебной реформой от Зеленского
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Анастасія Радіна
  Анастасія Радіна
  голова член Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики
 • Олександр Палінчак
  Олександр Палінчак
  заступник голови Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області
 • Ігор Мустеца
  Ігор Мустеца
  заступник Генерального прокурора України в 2020 р.
 • Валентина Висоцька
  Валентина Висоцька
  суддя Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду
 • Ольга Конюх
  Ольга Конюх
  суддя Господарського суду Київської області
загрузка...