Справа про вбивство Гандзюк: фігуранту знову не обрали запобіжний захід

08:15, 20 апреля 2019
Строк тримання підозрюваного під вартою збігає 30 квітня.
Справа про вбивство Гандзюк: фігуранту знову не обрали запобіжний захід

Шевченківський райсуд Києва переніс засідання на 22 квітня через відсутність підозрюваного у залі суду. Адвокат Павловського повідомив, що його підзахисний у слідчому ізоляторі зазнав травми голови та не може рухатися. Де він перебуває зараз, у лікарні чи в СІЗО, адвокат не уточнив. Про це повідомляє «5-й канал».

Строк тримання під вартою Ігоря Павловського збігає 30 квітня. Сам же запобіжний захід намагаються змінити від початку місяця. «Це дуже дивує суд, тому що не надається постанова про затримання Пвловського, не надаються дані на запити суду. Також не надається відповідь від СБУ. Це таке вперше у нашій практиці»,  прокоментувала суддя Шевченківського райсуду Олена Малашевич.

Водночас захист Павловського наполягає на м'якшому запобіжному заході, оскільки 4 квітня підозру було змінено з організації вбивства на приховування тяжкого злочину.

«Павловський отримав травму, коли був не в змозі пересуватися по камері. Він не може в такому стані перебувати в ізоляторі тимчасового утримання, я це питання піднімав уже вчетверте за цей місяць. Сьогодні я намагався поспілкуватися з Павловським, але мені було відмовлено у спілкуванні у зв'язку з тим, що Павловському зараз надається медична допомога»,  прокоментував ситуацію адвокат підсудного Максим Болдін.

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що Шевченківський районний суд Києва ухвалив відмовити в продовженні строку відсторонення від посади підозрюваному в організації вбивства Гандзюк Владиславу Мангеру.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Як працюватиме електронний моніторинг як елемент пробації
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Иван Мосьондз
  Иван Мосьондз
  судья Киевского апелляционного суда
 • Николай Новосад
  Николай Новосад
  председатель Червоноградского городского суда Львовской области
 • Ольга Попикова
  Ольга Попикова
  судья Киевского апелляционного хозяйственного суда
 • Татьяна Слюсар
  Татьяна Слюсар
  судья Киевского апелляционного суда
 • Елена Сытник
  Елена Сытник
  судья Большой Палаты Верховного Суда