Корупція в «оборонці»: в РНБО виступили з важливою заявою

09:46, 28 апреля 2019
Сергій Кривонос анонсував плани ліквідації держконцерну "Укроборонпром" і створення замість нього нового державного органу.
Корупція в «оборонці»: в РНБО виступили з важливою заявою

Заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони України Сергій Кривонос анонсував плани ліквідації держконцерну «Укроборонпром» і створення замість нього нового державного органу Про це повідомляє прес-службаРНБО.

«Замість держконцерну  "Укроборонпром" буде створений окремий державний орган з розширеними повноваженнями, якому будуть підпорядковані підприємства-учасники концерну», - розповів Кривонос в інтерв'ю в ефірі «5 каналу» 27 квітня.

Заступник секретаря РНБО впевнений, що реформа системи управління ОПК дозволить значно знизити корупційні ризики, а фірми-«прокладки» ліквідують.

За його словами, нещодавно відбулося засідання круглого столу під головуванням Секретаря РНБО України Олександра Турчинова за участю народних депутатів і фахівців оборонного сектору, під час якого було обговорено законопроект, що передбачає позбавлення «Укроборонпрому» невластивих йому функцій державного управління.

Кривонос зазначив, що новий законопроект передбачає істотне підвищення рівня прозорості державного оборонного замовлення.

Кривонос нагадав, що «Укроборонпром» був створений за ініціативою Януковича «для простішого контролю за всіма фінансовими потоками, що йшли через підприємства ОПК». Тому, за словами заступника Секретаря РНБО України, мета внесеного на розгляд парламенту законопроекту - «знищення старої системи управління в «Укроборонпромі», водночас, самі підприємства, які здатні ефективно та прозоро працювати, - залишаться.

Нагадаємо, раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що глава Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький вважає, що НАБУ має бути відсторонено від розслідування корупційних схем при закупівлях деталей на підприємствах Укроборонпрому.

Також нам стало відомо, що ГПУ вважає, що Гладковський-молодший причетний до махінацій у оборонці.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Кто «обкакался»: Украина или МВФ, и что с судебной реформой – мнение народных депутатов
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Алексей Плахов
  Алексей Плахов
  судья Восточного апелляционного хозяйственного суда
 • Оксана Чус
  Оксана Чус
  судья Центрального апелляционного хозяйственного суда
 • Олег Билоус
  Олег Билоус
  судья Кассационного административного суда Верховного Суда
 • Анатолий Радчук
  Анатолий Радчук
  судья Одесского окружного административного суда
загрузка...