Киян вразили кількістю мільйонерів у столиці

05:00, 16 мая 2019
Кияни активно використовували своє право на податкову знижку.
Киян вразили кількістю мільйонерів у столиці

Щонайменше 2940 осіб, які отримали дохід понад 1 мільйон гривень, подали цьогоріч майнові декларації, в яких задекларували доходів на загальну суму в 36,5 мільярдів гривень. За результатами деклараційної кампанії до сплати в бюджет узгоджено понад 1,9 млрд гривень податку на доходи фізичних осіб та більше 287 мільйонів гривень військового збору. Про це повідомила начальник головного управління ДФС у Києві Людмила Демченко.

За даними фіскальної служби Києва, найстаршим декларантом цьогорічної кампанії виявився 99-річний мешканець Солом’янського району столиці, який задекларував 8 мільйонів гривень в розділі «інші доходи». Батьки наймолодшого декларанта — 3-річного мешканця Святошинського району відобразили у декларації про майновий стан та доходи отримання малюком спадщини на суму 64 тисячі гривень.

Л. Демченко також розповіла, що відповідно до інформації столичної ДФС, кияни активно використовували своє право на податкову знижку. «Попри те, що цим правом можна скористатись до кінця року, на отримання знижки у Києві вже подано 5,4 тисячі декларацій про доходи, і близько 20 мільйонів гривень компенсації ПДФО вже підлягають поверненню вказаним громадянам»,  зауважила головний податківець столиці.

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що у Києві можуть запровадити нову заборону щодо цигарок.

Крім того, депутати з профільної комісії Київради підтримали проект рішення, покликаний вирішити ситуацію з покинутими автівками.

 

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Почему в Венецианской комиссии недовольны судебной реформой от Зеленского
Почему в Венецианской комиссии недовольны судебной реформой от Зеленского
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Ярослав Мельник
  Ярослав Мельник
  суддя Київського апеляційного суду
 • Віктор Мачульський
  Віктор Мачульський
  заступник голови Волинського окружного адміністративного суду
 • Віктор Братасюк
  Віктор Братасюк
  суддя Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області
загрузка...