У Львові 94-річна жінка влаштувала 4-годинний скандал на виборчій дільниці

20:35, 21 июля 2019
Після тривалих суперечок виборча комісія за згодою наявних на ділянці спостерігачів порадилась і вирішила надати жінці право проголосувати на дільниці.
У Львові 94-річна жінка влаштувала 4-годинний скандал на виборчій дільниці

У Львові 94-річна жінка влаштувала чотиригодинний скандал на виборчій дільниці, бо не захотіла голосувати вдома. За цей час вона встигла проголосувати, заснути, а також порвати і спробувати з'їсти бюлетень, пише на своїй сторінці у Facebook Комітет виборців України у Львові.

«У УІО № 115, ДВК № 461982 стався курйозний випадок під час голосування. Майже відразу після відкриття на дільницю прийшла 94-річна жінка, яка внесена в НСП (список виборців, які не здатні самостійно пересуватися) і повинна голосувати вдома. Не дивлячись на пояснення членів виборчої комісії, що вона повинна реалізувати свій вибір вдома, жінка в скандальній формі наполягала на тому, що хоче голосувати на дільниці», - йдеться в повідомленні.

Як повідомили в КВУ, після тривалих суперечок виборча комісія за згодою наявних на ділянці спостерігачів порадилась і вирішила надати жінці право проголосувати на дільниці.

«Після видачі бюлетенів і їх заповнення жінка не захотіла кинути бюлетені в переносну урну, а тільки в стаціонарні скриньки, які члени виборчої комісії були змушені захищати. За допомогою працівників ЛКП виборча комісія повідомила про інцидент дітям 94-річної жінки. Поки діти жінки їхали на ділянку, 94-річний виборець заснув», - йдеться в повідомленні.

За даними КВУ, після приїзду дітей скандал продовжився і тривав сумарно майже 4 години (приблизно до 13.00.).

«Завершальний акорд обурення 94-річної жінки виявився в тому, що вона почала рвати та їсти свої бюлетені. Врятовані залишки бюлетенів були складені в пакет і будуть ідентифіковані дільничною виборчою комісією як зіпсовані», - додали в КВУ.

Нагадаємо, що «Судово-юридична газета» веде текстову онлайн-трансляцію виборів до Верховної Ради України.

Крім того, ми писали, що на парламентських виборах зафіксовано 186 правопорушень

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
За підтримки Північного апеляційного госпсуду відкрилася унікальна виставка бойових прапорів
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Игорь Фомин
  Игорь Фомин
  член Высшего совета правосудия
 • Егор Краснов
  Егор Краснов
  судья Кассационного административного суда Верховного Суда
 • Богдана Гедз
  Богдана Гедз
  судья Зализнычного районного суда Львова
 • Сергей Каракашьян
  Сергей Каракашьян
  судья Окружного административного суда Киева
 • Вита Катющенко
  Вита Катющенко
  судья Днепровского районного суда Киева