ГПУ проводить обшук в Міністерстві юстиції України

18:24, 8 ноября 2019
Генеральна прокуратура скопіювала бази даних Єдиних та Державних реєстрів для виявлення несанкціонованих втручань.
ГПУ проводить обшук в Міністерстві юстиції України

Департамент процесуального керівництва в особливо важливих кримінальних провадженнях Генеральної прокуратури проводить процесуальні дії в Міністерстві юстиції України та ДП «Національні інформаційні системи» з метою отримання узагальненої інформації про всі факти несанкціонованого втручання в автоматизовану систему баз даних Єдиних та Державних реєстрів, повідомляє прес-служба ГПУ.

«Також слідство вивчає можливі зловживання повноваженнями окремими представниками суб’єктів державної реєстрації під час вчинення реєстраційних дій та службовими особами Міністерства юстиції України під час здійснення контролю у сфері державної реєстрації.

У ході досудового розслідування Генеральною прокуратурою отримано інформацію про численні факти діяльності так званих «чорних реєстраторів» щодо незаконного зняття обтяжень, переходу прав власності на об’єкти нерухомого та рухомого майна, зміни корпоративних прав підприємств тощо.

З метою встановлення обставин, що мають значення для кримінального провадження, та досягнення дієвості цього провадження прийнято рішення про тимчасовий доступ до речей і документів, задля чого отримано відповідні ухвали суду.

Зазначені процесуальні дії проводяться за повного та всебічного сприяння керівництва Міністерства юстиції України і ДП «Національні інформаційні системи», — йдеться у повідомленні Генпрокуратури.

«Судово-юридична газета» повідомляла, що під Києвом правоохоронці виявили масштабне угруповання чорних реєстраторів

 

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Кто будет воплощать процедуру банкротства и контролировать арбитражных управляющих
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Марина Гниличенко
  Марина Гниличенко
  судья Киевского районного суда Одессы
 • Андрей Скорин
  Андрей Скорин
  заместитель председателя Святошинского районного суда Киева
 • Виктор Панкулич
  Виктор Панкулич
  судья Апелляционной палаты Высшего антикоррупционного суда