Українські суди відхилили більше 90% протоколів про порушення карантину, - МВС

15:55, 2 ноября 2020
Щодня правоохоронці складають адміністративні протоколи через порушення карантину, проте відповідальність несуть лише 8-10% порушників.
Українські суди відхилили більше 90% протоколів про порушення карантину, - МВС

Українські суди відхилили більше 90% протоколів про порушення карантину, а це є головною причиною недотримання карантинних норм. Про це в ефірі "Україна 24" заявив радник міністра внутрішніх справ Михайло Апостол.

Так, за його словами, щодня правоохоронці складають адміністративні протоколи через порушення карантину, проте відповідальність несуть лише 8-10% порушників.

«Судова влада не взяла на себе відповідальність, тому більше 90% цих протоколів не розглянута, і в принципі, ті, хто повинен був понести покарання, його не понесли. Тому ми вважаємо, що сьогодні повинні відповідальність брати на себе всі три гілки влади - і законодавча, і виконавча, і судова. Якби порушників карали, то ефект був би», - сказав Апостол.

Він додав, що поки не бачить можливості штрафувати на місці за порушення маскового режиму. Для цього необхідні відповідні зміни до кримінального кодексу.

Раніше «Судово-юридична газета» писала, що МОН у зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в Україні, спричиненої поширенням коронавірусної хвороби, рекомендувало запровадити дистанційне навчання в закладах вищої, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної) освіти з 15 жовтня до 15 листопада 2020 року. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Что важнее: регламент или программа «Слуг народа» – комментируют депутаты
Что важнее: регламент или программа «Слуг народа» – комментируют депутаты
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Дмитро Матохнюк
    Дмитро Матохнюк
    суддя Сьомого апеляційного адміністративного суду
  • Галина Юровська
    Галина Юровська
    суддя Конституційного Суду України
загрузка...