Дискусія щодо підвищення зарплат вчителям у Верховній Раді триватиме, — Разумков

10:20, 2 декабря 2020
Дмитро Разумков зазначив, що освіта має бути одним з пріоритетів у Державному бюджеті України на 2021 рік, намір Уряду скоротити на неї видатки викликає питання.
Дискусія щодо підвищення зарплат вчителям у Верховній Раді триватиме, — Разумков
Джерело фото: rada.gov.ua

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що в наступному році заробітні плати вчителів мають бути підвищені. Про це спікер парламенту розповів в ефірі програми «Пульс» на телеканалі «112 Україна».

Так, Разумков зазначив, що освіта має бути одним з пріоритетів у Державному бюджеті України на 2021 рік, намір Уряду скоротити на неї видатки викликає питання.

 «У бюджеті, який повернувся до нас, мінус понад 4 млрд гривень по освіті. Для мене це велике питання. Мені здається, що сьогодні треба було б сконцентровувати позиції на трьох ключових напрямках: медицина, освіта та економіка. І, безумовно, збройні сили, оскільки йде війна», - сказав він.

Голова парламенту зазначив, що Комітет з питань освіти, науки та інновацій ставив завдання керівництву Міністерства освіти і науки України надати концепцію підвищення заробітної плати вчителям на наступний рік.

«Але віз і нині там. У парламенті триває достатньо жорстка дискусія. Я впевнений, вона буде продовжуватися. Лобісти інтересів вчителів у парламенті точно є, достатньо потужні. Що буде залежати від мене – я також готовий долучитися і допомогти профільному комітету», - заявив Дмитро Разумков.

Раніше «Судово-юридична газета» писала, що стали відомі зміни для вчителів англійської мови.

Також Міносвіти просить перевести школи на дистанційне навчання.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Ольга Совгиря о реформе Конституционного Суда
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Владимир Алименко
    Владимир Алименко
    судья Шестого апелляционного административного суда
  • Николай Русинчук
    Николай Русинчук
    судья Кассационного гражданского суда Верховного Суда
загрузка...