Степанов заявив, що МОЗ не закуповує ПЛР-тести російського виробництва

11:23, 19 января 2021
Міністр назвав країни, тести виробництва яких закуповувало МОЗ: Китай, США, Корея, Польща, Німеччина, Велика Британія, Франція, Австрія, Канада, Чехія, Туреччина, Сінгапур.
Степанов заявив, що МОЗ не закуповує ПЛР-тести російського виробництва
Джерело фото: diepresse

Україна не закуповує ПЛР-тести російського виробництва. Про це заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов на традиційному брифінгу у вівторок, 19 січня.

МОЗ закуповувало тести у таких країн, як: Китай, США, Корея, Польща, Німеччина, Велика Британія, Франція, Австрія, Канада, Чехія, Туреччина, Сінгапур.

«Як ви бачите, РФ тут немає. Наголошую, що закупівля більшої кількості ПЛР-тестів здійснюється в українського виробника - як за державним замовленням, так і приватними лабораторіями», - сказав Степанов.

Водночас, за його словами, згідно з даними Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками, до реєстру юридичних осіб, відповідальних за ввезення медичних виробів для діагностики коронавірусу методом ПЛР, належать 66 медичних позицій. З них Китай -15, Україна -12, США - 7, Корея - 5, Італія - 5.

«Якщо ми говоримо про РФ, то це, відповідно, три зареєстровані медичні вироби. Три юридичні особи, які зареєстровані в РФ та здійснюють свою діяльність через українських постачальників. Відсоткове співвідношення використання тест-систем, виробництво яких зареєстровано в РФ, становить менш ніж 0,6, і це використовується виключно в якихось приватних лабораторіях. Тобто держава точно не закуповувала, не закуповує і закуповувати не планує», - додав Степанов.

Нагадаємо, «Судово-юридична газета» повідомляла, що глава МОЗ запевнив - для госпіталізації не треба здавати ПЛР-тест

Також Степанов розповів, як діяти пацієнту, який захворів на Covid, але не має підписаної декларації.

А у Мінцифри заявили, що Україна по-новому буде боротися із коронавірусом. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Компенсація суддівської винагороди за карантин та зарплата апарату судів: що робити
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Владимир Иващук
    Владимир Иващук
    судья Ровненского апелляционного суда
загрузка...