Діти, які перемістились всередині країни без супроводу законних представників, зможуть отримати 3 000 грн

19:34, 30 апреля 2022
За заявами на допомогу від імені малолітніх дітей, допомога буде виплачена, починаючи з березня, якщо заява подана до 15 травня.
Діти, які перемістились всередині країни без супроводу законних представників, зможуть отримати 3 000 грн
Джерело фото: pinterest.com

Як повідомила очільниця Мінсоцполітики Марина Лазебна, діти, які перемістились всередині країни без супроводу  законних представників, також зможуть отримати допомогу на проживання. Таке рішення ухвалив Кабмін.

«Згідно рішення Уряду за заявами на допомогу від імені малолітніх дітей, які переміщені без супроводу законних представників, допомога буде також виплачена, починаючи з березня, якщо заява подана до 15 травня», - прокоментувала Марина Лазебна.

«Відповідно до рішення Уряду допомога на проживання внутрішньо переміщеним особам надається в наступних розмірах:

  • для осіб з інвалідністю та дітей — 3 000 гривень;
  • для інших осіб — 2 000 гривень.

Отримана допомога на проживання не оподатковується податком на доходи фізичних осіб та не враховується при обчисленні сукупного доходу домогосподарства під час призначення інших видів соціальної допомоги.

Виплата допомоги на проживання не припиняється внутрішньо переміщеним особам, які повернулись до місця постійного проживання, але є власниками нерухомого майна, знищеного внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією Російської Федерації, і подали заявку на відшкодування відповідних втрат, зокрема через Єдиний державний веб-портал електронних послуг», - пишуть на сторінці Мінсоцполітики.

Заяву на допомогу на проживання можна подати дистанційно через застосунок «Дія», або особисто через органи соціального захисту населення, уповноваженої особи громади або ЦНАП.

Раніше «Судово-юридична газета» писала, що мешканці Київської та Чернігівської областей більше не вважаються такими, що перемістился з зони бойових дій: у Кабміні затвердили Перелік територій.

А ще ми розповідали, що Кабмін суттєво удосконалив реалізацію програми «Прихисток».

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Youtube Право ТВ, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
«Как саперы»: Зеленский заявил, что ряд стран поддерживают Украину, но пытаются ослабить санкции
«Как саперы»: Зеленский заявил, что ряд стран поддерживают Украину, но пытаются ослабить санкции
Loading...
загрузка...