Мантія судді як фактор довіри, відео

13:47, 25 апреля 2018
Як суддівські мантії та архітектура судів впливають на сприйняття громадянами судової влади.
Мантія судді як фактор довіри, відео

Після Революції Гідності українським судам довелося змінювати своє ставлення до комунікації з громадянами та ЗМІ. Хвиля негативу і недовіри, що обрушилася на судову владу, не стихає досі.

Частина суддів, які знаходять у собі сили, окрім основної роботи зі здійснення правосуддя, стали рушійною силою реформи: вони активно беруть участь у різних заходах і проектах, що спрямовані на відновлення довіри, вивчають передові практики інших країн.

Долучилися до цього процесу Верховний Суд і Вища рада правосуддя. Адже саме вони мають втілювати в собі зміни у ставленні громадян. Втім розуміння комунікації у багатьох судів залишається обмеженим: сухих новин про роботу установи, вочевидь, недостатньо в наявних умовах, щоб досягти порозуміння. Форм комунікації значно більший: це і зовнішній вигляд судді, і його поведінка під час процесу, в житті та соціальних мережах, і навіть зручність приміщення суду.

Про це українські судді та міжнародні експерти говорили на конференції «Належне відправлення правосуддя — запорука громадської довіри до суду», організованої Програмою USAID «Нове правосуддя» спільно з Вищою радою правосуддя, Радою суддів України та Державною судовою адміністрацією України 19-20 квітня.

Переглянути фоторепортаж «Судово-юридичної газети» з заходу можна за посиланням.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Зарплати суддів: що мав на увазі КСУ, визнавши окремі норми неконституційними
Сегодня день рождения празднуют
  • Елена Шумейко
    Елена Шумейко
    судья Оболонского районного суда Киева