На Хмельниччині у місцях тимчасового проживання переселенців виявили плісняву і нестачу меблів, фото

21:05, 15 травня 2024
Під час перевірки виявили низку порушень: відсутність вентиляції, пліснява, незадовільний санітарно-гігієнічний стан, нестача меблів і необхідність облаштування кухні.
На Хмельниччині у місцях тимчасового проживання переселенців виявили плісняву і нестачу меблів, фото
Ілюстративне фото. Джерело — Конкурент
Слідкуйте за актуальними новинами у соцмережах SUD.UA

У Хмельницькій області виявили порушення у місцях тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб (ВПО). Там, зокрема, була пліснява і нестача меблів. Про це повідомив Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець.

Так, моніторингова група у Хмельницькій області відвідала місця тимчасового проживання ВПО. Йдеться про Завалійківський дошкільний навчальний заклад «Сонечко» і Курівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок».

«У них ВПО забезпечені меблями, побутовою технікою, безкоштовним проживанням і компенсацію комунальних витрат», – йдеться у повідомленні.

При цьому там також виявили і низку порушень: відсутність вентиляції, пліснява, незадовільний санітарно-гігієнічний стан, нестача меблів і необхідність облаштування кухні.

«У зв’язку з цим направлені листи з рекомендаціями для усунення недоліків. Продовжуємо здійснювати моніторингові візити», - зазначив Лубінець.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал t.me/sudua та на Google Новини SUD.UA, а також на наш VIBER, сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Відповідальності за порушення правил військового обліку не уникнути – ефір на Право ТВ
Telegram канал Sud.ua
Відповідальності за порушення правил військового обліку не уникнути – ефір на Право ТВ
Головне про суд
Сьогодні день народження святкують
  • Дмитро Костенко
    Дмитро Костенко
    суддя Окружного адміністративного суду міста Києва
  • Андрій Бабаєв
    Андрій Бабаєв
    суддя Харківського окружного адміністративного суду