Посольство США просить громадян США негайно залишити Україну

20:05, 14 липня 2022
14 липня Посольство США випустило термінове повідомлення громадянам США.
Посольство США просить громадян США негайно залишити Україну
Слідкуйте за актуальними новинами у соцмережах SUD.UA

Посольство США в Україні увечері 14 липня випустило термінове попередження для своїх громадян Security Alert.

«Ситуація з безпекою по всій Україні залишається жорстокою і непередбачуваною через військові атаки Росії, активні бойові дії в країні та невизначені умови безпеки.

Посольство США закликає громадян США не в'їжджати в Україну, а тих, хто перебуває в Україні, негайно залишити країну, використовуючи приватно доступні варіанти наземного транспорту, якщо це безпечно.

Уникайте масових зборів та організованих заходів, оскільки вони можуть стати мішенню для російських військових у будь-якій точці України, включаючи її західні регіони», - наголошується у повідомленні.

«Ситуація з безпекою на всій території України є вкрай нестабільною, і умови можуть погіршитися без попередження. Громадяни США повинні зберігати пильність і робити відповідні кроки для підвищення своєї поінформованості про безпеку. Знайте розташування вашого найближчого притулку чи захищеного місця. У разі мінометного та/або ракетного обстрілу слідуйте інструкціям місцевої влади та негайно шукайте притулок. Якщо ви відчуваєте, що ваше поточне місцезнаходження більше не є безпечним, вам слід ретельно оцінити потенційні ризики, пов'язані з переїздом в інше місце», - йдеться в повідомленні.

 

Нагадаємо, що сьогодні, 14 липня, три російські ракети потрапили в будівлю з офісними приміщеннями у Вінниці. Від ударів постраждали також Будинок офіцерів та розташовані неподалік житлові будинки. Кількість жертв з кожною годиною збільшується, наразі відомо про 23 загиблих.

Автор: Наталя Мамченко

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Youtube Право ТВ, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Автор:
Відповідальності за порушення правил військового обліку не уникнути – ефір на Право ТВ
Telegram канал Sud.ua
Відповідальності за порушення правил військового обліку не уникнути – ефір на Право ТВ
Головне про суд
Сьогодні день народження святкують
  • Олександр Прилипчук
    Олександр Прилипчук
    суддя Сумського окружного адміністративного суду