До законопроекту про скасування Господарського кодексу подано правок у декілька кілька разів більше, ніж статей у проекті

15:35, 7 лютого 2023
Така велика кількість правок свідчить про наявність значної кількості неузгодженостей положень законопроекту із чинним законодавством.
До законопроекту про скасування Господарського кодексу подано правок у декілька кілька разів більше, ніж статей у проекті

На минулому тижні тривала робота над внесенням правок у законопроект №6013 від 09.09.2021, який передбачає визнання Господарського кодексу України таким, що втратив чинність.

Так, народними обранцями було запропоновано внести у даний законопроект правок у декілька кілька разів більше, ніж даний законопроект налічує статей.

Як нам стало відомо, до законопроекту було подано близько 600 правок та наразі триває робота по компонуванню їх у одну таблицю. Така велика кількість правок свідчить про наявність значної кількості неузгодженостей положень законопроекту із чинним законодавством.

Нагадаємо, раніше Голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) Костянтин Ущаповський звернувся до Комітету Верховної Ради України з пропозиціями про внесення правок до законопроекту про скасування Господарського код №6013 на 25 аркушах.

Так, на думку НКРЕКП, законопроект про скасування Господарського кодексу №6013 («Про особливості регулювання підприємницької діяльності окремих видів юридичних осіб та їх об’єднань у перехідний період») не може бути ухвалений у запропонованій редакції.

Також, як випливає з листа, що опинився у розпорядженні «Судово-юридичної газети», австрійське Енергетичне Співтовариство звернулось до Голови Комітету з питань економічного розвитку з листом від 24.01.2023 №UA-MC/O/alo/09/24-01-2023, в якому звернуло увагу на негативні наслідки прийняття законопроекту №6013 від 09.09.2021.

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

 

 

Слідкуйте за найактуальнішими новинами в наших групах Viber та Telegram.
Брифінг голови Вищої ради правосуддя Григорія Усика щодо призначення членів ВККС, ОНЛАЙН
Брифінг голови Вищої ради правосуддя Григорія Усика щодо призначення членів ВККС, ОНЛАЙН
Головне за день