Кабмін перетворив «Укроборонпром» на «Українську оборонну промисловість»

07:59, 22 березня 2023
Згідно з рішенням Уряду концерн «Укроборонпром» перетворено на акціонерне товариство «Українська оборонна промисловість».
Кабмін перетворив «Укроборонпром» на «Українську оборонну промисловість»
Джерело фото: Уніан

Кабінет Міністрів створив акціонерне товариство «Українська оборонна промисловість». Відповідне рішення було ухвалене на засіданні Уряду 21 березня.

За словами представника Кабінету Міністрів у Верховній Раді Тараса Мельничука, рішенням Уряду утворено акціонерне товариство «Українська оборонна промисловість», 100 відсотків акцій якого належать державі, шляхом перетворення Державного концерну «Укроборонпром».

Затверджено Статут АТ «Українська оборонна промисловість» та Положення про наглядову раду АТ «Українська оборонна промисловість».

Зазначається, що статутний капітал товариства становить 237 млн 071 тис. гривень і формується за рахунок майна Державного концерну «Укроборонпром».

Як повідомляла «Судово-юридична газета», у листопаді 2022 року «Укроборонпром» заявляв про початок виробництва снарядів калібром 152 міліметри.

«Державний концерн «Укроборонпром» підготував цінні подарунки для окупантів. Перші 152-мм снаряди українського виробництва надійдуть до адресатів за кілька днів», — йдеться у повідомленні.

Автор: Ярослав Конощук

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Слідкуйте за найактуальнішими новинами в наших групах Viber та Telegram.
Пленум ВС обирає нового голову Верховного Суду, онлайн-трансляція
Пленум ВС обирає нового голову Верховного Суду, онлайн-трансляція
Сьогодні день народження святкують
 • Віта Бондарчук
  Віта Бондарчук
  суддя Господарського суду міста Києва
 • Сергій Головатий
  Сергій Головатий
  виконувач обов’язків Голови Конституційного Суду України
 • Олена Заічко
  Олена Заічко
  суддя Харківського окружного адміністративного суду
 • Віктор Пророк
  Віктор Пророк
  суддя Верховного Суду у Касаційному цивільному суді