Вища рада правосуддя призначила безстроково ще двох суддів

12:57, 8 серпня 2017
ВРП внесла президенту подання на призначення безстроково двох суддів.
Вища рада правосуддя призначила безстроково ще двох суддів
Слідкуйте за актуальними новинами у соцмережах SUD.UA

Сьогодні, 8 серпня, Вища рада правосуддя внесла президенту подання на призначення безстроково ще двох суддів, у яких раніше закінчився п'ятирічний термін повноважень.

Подання були внесені щодо судді Житомирського окружного адміністративного суду Ольги Єфіменко і судді Деснянського районного суду Києва Ольги Кошової (Чернушенко). При цьому до останньої було досить багато питань, пов'язаних з її кар'єрою.

Ольга Кошова (Чернушенко)

З'ясувалося, що протягом п'яти років суддя мала невеликий реальний досвід здійснення правосуддя, оскільки перебувала у відпустках по догляду за дітьми. Розгляд рекомендацій судді Дніпропетровського окружного адміністративного суду Дениса Власенко було повторно перенесено.

Також було перенесено розгляд рекомендацій судді Голосіївського райсуду Києва Олександра Білика і судді Київського окружного адміністративного суду Ірини Колеснікової.

До Олександра Білика виникли питання у зв'язку з позбавленням водійських прав дев'яти учасників автопробігу в «Межигір'ї» 29 грудня 2013 року, а до Ірини Колеснікової — в зв'язку з судовими рішеннями, які сприяли приватизації службового житла групою суддів Окружного адміністративного суду Києва в 2013 році.

Раніше повідомлялося, Вища рада правосуддя прийняла рішення внести подання президенту України про призначення чотирьох суддів на посади.

Автор:
Обшуки та незаконне вилучення майна: як зупинити тиск на бізнес, прямий ефір на Право ТВ
Обшуки та незаконне вилучення майна: як зупинити тиск на бізнес, прямий ефір на Право ТВ
Головне про суд
Сьогодні день народження святкують
 • Інна Рафальська
  Інна Рафальська
  керівник АО «Київська муніципальна колегія адвокатів»
 • Степан Домусчі
  Степан Домусчі
  суддя П'ятого апеляційного адміністративного суду
 • Сергій Дудін
  Сергій Дудін
  суддя Київського окружного адміністративного суду