Октябрський райсуд Полтави відвідає робоча група Ради суддів

16:47, 25 января 2019
Візит обумовлений зверненнями судді Лариси Гольник, у яких вона повідомила про численні порушення, яких припускаються її колеги.
Октябрський райсуд Полтави відвідає робоча група Ради суддів

Про це на засіданні Ради суддів України повідомив її голова – Олег Ткачук. Робочий візит заплановано на 30-31 січня.

Підставою для відвідин стала низка звернень судді Октябрського райсуду Полтави Лариси Гольник, у яких вона, серед іншого,  повідомляє про факти стороннього втручання в автоматизований розподіл справ, порушення зборами суду порядку визначення спеціалізації судді, дискримінаційне визначення робочого навантаження та інші порушення, допущені суддями Октябрського райсуду та його головою. Цю інформацію Л.Гольник опублікувала і на особистій сторінці у Facebook.

«Ми не можемо залишити цю ситуацію без належного реагування, оскільки від цього залежить те, яким чином здійснюється правосуддя в Октябрському суді. Завданням РСУ, серед іншого, є забезпечення нормальних умов роботи суддів. Разом з тим, вони і самі мають вживати відповідних заходів. Єдиний спосіб переконати їх у цьому – поспілкуватися та визначити наявні у суді проблеми», — вважає О.Ткачук.

Голова РСУ зазначив, що до складу робочої групи увійде особисто він та інші члени Ради – Людмила Дьомич, Олексій Котеньов, Оксана Савенко, а також представник Державної судової адміністрації. 

Нагадаємо, «Судово-юридична газета» повідомляла, що Рада суддів вирішила звернутися до парламенту з рекомендацією щодо відтермінування у часі набуття чинності змін КПК, які передбачають обов’язкову відеофіксацію судових засідань, до початку повноцінного функціонування ЄСІТС.

Крім того, РСУ ухвалила рішення щодо порядку надання документів, що знаходяться у матеріалах судових справ, на запит НАЗК та правоохоронних органів.

 

 

 

Автор: Ольга Туева
Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Что означает налоговая амнистия для граждан: комментируют народные депутаты
Что означает налоговая амнистия для граждан: комментируют народные депутаты
Loading...
Главное за день
Сегодня день рождения празднуют
  • Оксана Куриленко
    Оксана Куриленко
    суддя Київського районного суду м. Одеси
  • Віктор Чаплицький
    Віктор Чаплицький
    суддя Київського районного суду м. Одеси
загрузка...