Комісія Верховної Ради підготувала звіт щодо розслідування вбивства Каті Гандзюк

16:19, 24 июня 2019
Народні депутати надали свої висновки та рекомендації.
Комісія Верховної Ради підготувала звіт щодо розслідування вбивства Каті Гандзюк

24 червня на сайті Верховної Ради опубліковано проект постанови №10397 про звіт Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України для проведення розслідування відомостей щодо нападів на Катерину Гандзюк та інших громадських активістів.

Відповідно до постанови ВРУ від 6 листопада 2018 року №2605-VIII було утворено Тимчасову слідчу комісію. У лютому 2019 року робота Комісії була продовжена на три місяці.

Кількісний склад комісії — 19 народних депутатів України. Головою Тимчасової слідчої комісії є нардеп Борислав Береза.

Комісія відзвітувала щодо процесу розслідування нападів на Катерину Гандзюк та інших активістів, зокрема, Олешка В., Устименка В., Михайлика О., Стерненка С.

Також Комісія встановила низку порушень, зокрема:

  • залучення силових структур для залякування громадських активістів і підтримки діяльності міської ради протиправними, у тому числі силовими, методами;
  • неодноразове закриття слідчими органами кримінальних проваджень;
  • неналежний стан розслідування кримінальних проваджень.

Також Комісія висунула пропозицію доручити голові Верховної Ради України невідкладно направити звіт Комісії до Кабінету міністрів України, Генеральної прокуратури України, Служби безпеки України, Національної поліції України, Міністерства внутрішніх справ України з метою перевірки викладеної у ньому інформації та, за наявності підстав, вжиття зазначеними органами передбачених законом заходів реагування.

Нагадаємо, раніше «Судово-юридична газета» вже писала, коли в Україні з’явиться реєстр педофілів. Також ми писали, що у Раді пропонують підвищити розмір допомоги на дитину.

 

 

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Ректор Національної академії прокуратури про інновації в освіті та зміни в законодавстві
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Дмитрий Боровков
    Дмитрий Боровков
    судья Зализнычного районного суда Львова