Засідання Вищої ради правосуддя, онлайн-трансляція

10:00, 7 февраля 2019
На порядку денному — розгляд низки важливих питань.
Засідання Вищої ради правосуддя, онлайн-трансляція

У четвер, 7 лютого 2019 року, о 10:00 відбудеться засідання Вищої ради правосуддя.

На засіданні ВРП розгляне матеріали щодо переведення суддів, а також внесення подання Президентові України про призначення суддів на посади до місцевих судів.

Крім того, розглядатимуться питання про звільнення з посад суддів на підставі підпункту 4 пункту 16-1 розділу XV «Перехідні положення» Конституції України відповідно до подань з рекомендацією Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

Ще ВРП розгляне питання про звільнення Віталія Вікторовича Нікушина з посади судді Києво-Святошинського районного суду Київської області на підставі пункту 3 частини шостої статті 126 Конституції України відповідно до рішення Першої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 25 травня 2018 року №1536/1дп/15-18.

Також планується розгляд скарги судді Суворовського районного суду міста Одеси Андрія Валерійовича Лупенка на рішення Першої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 18 травня 2018 року №1421/1дп/15-18 про притягнення його до дисциплінарної відповідальності.        

Більш детально ознайомитись з порядком денним можна за посиланням.       

Нагадаємо, раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що ВРП звернеться до генпрокурора щодо порушення гарантій незалежності суддів.

Крім того, ми писали, що Вища рада правосуддя тимчасово відсторонила суддю Вовчанського районного суду Харківської області Ірину Уханьову.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Податкові спори: погляд з Польщі
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Дмитрий Боровков
    Дмитрий Боровков
    судья Зализнычного районного суда Львова