Окружний адмінсуд Києва відкрив провадження за позовом до Валентини Данішевської

15:55, 18 марта 2019
Позивач просить суд визнати протиправними дії члена ВРП Валентини Данішевської щодо її участі у засіданнях Вищої ради правосуддя.
Окружний адмінсуд Києва відкрив провадження за позовом до Валентини Данішевської

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у адміністративній справі за позовом до члена Вищої ради правосуддя Валентини Данішевської щодо її участі у засіданнях ВРП, де розглядаються питання про призначення кандидатів на посади суддів Верховного Суду. Про це передає прес-служба суду

«Зокрема, позивач просить суд визнати протиправними дії члена Вищої ради правосуддя Валентини Данішевської щодо її участі у засіданнях ВРП у пленарному складі, на яких розглядаються питання щодо внесення подання Президентові України про призначення кандидатів на посади суддів касаційних судів у складі Верховного Суду», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що Окружний адміністративний суд міста Києва розглядатиме дану справу в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) сторін та проведення судового засідання за наявними у справі матеріалами 

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що до Окружного адмінсуду надійшли позови щодо визнання відсутності повноважень у 3 членів ВККС.

Також нам стало відомо, що голова ВС долучилась до обговорення проблем суддівської незалежності на засіданні Ради суддів.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
«Очищение судей будет в любом случае», - Зеленский
«Очищение судей будет в любом случае», - Зеленский
Loading...
Главное за день
загрузка...