Визначено переможця конкурсу з добору кандидатів для призначення членом ВККСУ

11:11, 16 апреля 2019
15 квітня завершився публічний конкурс з добору кандидатів для призначення членом ВККСУ.
Визначено переможця конкурсу з добору кандидатів для призначення членом ВККСУ

15 квітня 2019 року завершився публічний конкурс з добору кандидатів для призначення членом Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, під час якого проведено конкурсний добір кандидатів для призначення членом Вищої кваліфікаційної комісії суддів України: проведено співбесіди з кандидатами, розглянуто їхні мотиваційні листи та за результатами оцінювання визначено переможця конкурсу.

Комісією за результатами проведеного публічного конкурсу з добору кандидатів для призначення членом Вищої кваліфікаційної комісії суддів України переможцем конкурсу визначено Сергія Леонідовича Остапця і рекомендовано голові Державної судової адміністрації України для призначення членом Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

Водночас Комісія також відзначила високий рівень підготовки кандидатів, які брали участь у публічному конкурсі з добору кандидатів для призначення членом Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Ірини Анатоліївни Войтюк та Олени Георгіївни Пономаренко.

Раніше «Судово-юридична газета» писала, що До Окружного адміністративного суду міста Києва надійшли позови щодо визнання відсутності у Анастасії Заріцької, Михайла Макарчука, Миколи Мішина, Юрія Тітова, Валентини Устименко повноважень членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, оскільки, на думку позивача, скінчився 4-річний термін здійснення ними повноважень.

Крім того, надійшов позов до Окружного адміністративного суду міста Києва щодо відсутності повноважень у члена Вищої ради правосуддя Віктора Грищука.

 

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Відповідальність за керування авто в стані сп’яніння: що планують законодавці
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Инна Калугина
    Инна Калугина
    судья Апелляционной палаты Высшего антикоррупционного суда
  • Николай Мисечко
    Николай Мисечко
    судья Оболонского районного суда Киева
загрузка...