ВРП ухвалила рішення про переведення судді до Святошинського райсуду Києва

11:22, 23 июля 2019
Вища рада правосуддя розглянула питання про переведення судді Наталії Горбенко.
ВРП ухвалила рішення про переведення судді до Святошинського райсуду Києва

Вища рада правосуддя 23 липня 2019 року розглянула матеріали про переведення судді Наталії Горбенко до Святошинського районного суду міста Києва.

Вища кваліфікаційна комісія суддів України своїм рішенням від 27 червня 2019 року рекомендувала суддю Артемівського районного суду міста Луганська до переведення.

Рішенням ВРП від 25 січня 2018 року припинено роботу місцевих та апеляційних судів, зокрема Артемівського районного суду міста Луганська.

Рішенням ВРП від 14 березня 2019 року суддю Горбенко Н.О. відряджено для здійснення правосуддя до Святошинського районного суду міста Києва строком на один рік.

Частиною третьою статті 55 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» передбачено, що у разі припинення роботи суду у зв’язку зі стихійним лихом, військовими діями, заходами щодо боротьби з тероризмом або іншими надзвичайними обставинами суддя, якого було відряджено з такого суду, має бути переведений на постійне місце роботи до закінчення строку відрядження.

Статтею 70 Закону України «Про Вищу раду правосуддя» встановлено, що переведення судді з одного суду до іншого здійснюється Вищою радою правосуддя на підставі та в межах рекомендації Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

Вища рада правосуддя ухвалила перевести суддю Артемівського районного суду міста Луганська Горбенко Наталію Олександрівну на посаду судді Святошинського районного суду міста Києва.

Нагадаємо, раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що ВРП тимчасово відсторонила суддю Бабушкінського райсуду Дніпра.

Крім цього, ВРП звільнила суддю Генічеського райсуду Херсонської області.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Конкурс до місцевих судів: як Рада суддів та ВККС спробували домовитись
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Оксана Панченко
    Оксана Панченко
    судья Деснянского районного суда Киева