ССО взяла під охорону судові установи на Херсонщині та Рівненщині

20:35, 22 октября 2020
Усього під охороною Служби судової охорони вже перебувають 408 об’єктів судової влади в усіх 24 областях України.
ССО взяла під охорону судові установи на Херсонщині та Рівненщині
ССО

У четвер, 22 жовтня, ще дві установи системи правосуддя перейшли під охорону Служби судової охорони. Про це повідомляє пресслужба ССО.

Відсьогодні за безпеку Каховського міськрайонного суду відповідають співробітники Служби судової охорони Херсонщини. Перед початком несення служби інструктаж для особового складу провів заступник начальника Територіального управління Служби судової охорони у Херсонській області полковник Служби судової охорони Валентин Терещенко. Він наголосив на високому рівні дисципліни та якісному виконанні функціональних обов’язків під час несення служби, особливо в період несення служби у посиленому режимі на час проведення виборів до місцевих органів влади.

Каховський міськрайонний суд став дев’ятим об’єктом судової влади Херсонщини, що охороняється співробітниками Служби судової охорони.

А на Рівненщині сьогодні під охорону Служби перейшла вже п’ятнадцята установа правосуддя області – Радивилівський районний суд.

Усього під охороною Служби судової охорони вже перебувають 408 об’єктів судової влади в усіх 24 областях України. Щоденно для забезпечення безпеки та охорони громадського порядку в органах правосуддя на службу заступає майже 1250 судових охоронців.

Раніше «Судово-юридична газета» писала, що ССО взяла під охорону Херсонський апеляційний суд.

ССО взяла під охорону ще один суд на Дніпропетровщині.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
«Очищение судей будет в любом случае», - Зеленский
«Очищение судей будет в любом случае», - Зеленский
Loading...
загрузка...