Рада суддів проведе засідання 30 жовтня: що розглянуть

12:57, 27 октября 2020
На порядку денному засідання 9 питань.
Рада суддів проведе засідання 30 жовтня: що розглянуть

Засідання Ради суддів України відбудеться у режимі відеоконференцзв'язку 30 жовтня 2020 року у Києві. Про це інформує пресслужба РСУ.

Члени Ради суддів розглянуть дев'ять питань порядку денного.

 1. Про стан фінансового забезпечення судів першої та апеляційної інстанції у 2020 році. Доповідач: в.о. Голови Державної судової адміністрації України Гізатуліна Л.В.
 2. Щодо проекту держбюджету на 2021 рік. Доповідач: в. о. Голови Державної судової адміністрації України Гізатуліна Л.В.
 3. Щодо заходів, необхідних для відновлення конституційного права суддів на отримання суддівської винагороди у належному розмірі. Доповідач: член Ради суддів України Чорна В.В.
 4. Щодо запиту (вимоги) Національного агентства з питань запобігання корупції від 1 жовтня 2020 року № 31-02/52529/20 про надання документів з питань запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності суддів України. Доповідач: Голова Ради суддів України Моніч Б.С.
 5. Щодо забезпечення гласності та дотримання прав учасників судових процесів в умовах карантину. Доповідач: Голова Ради суддів України Моніч Б.С.
 6. Інформація щодо організаційних питань з підготовки та проведення XVIII чергового з’їзду суддів України. Доповідач: Голова Ради суддів України Моніч Б.С., в.о. Голови Державної судової адміністрації України Гізатуліна Л.В.
 7. Про проект Закону України «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення стосовно здійснення провадження у справах про адміністративні правопорушення, передбачені статтею 185 Кодексу». Доповідач: член Ради суддів України Кравчук В.М.
 8. Про заохочення. Доповідач: секретар Ради суддів України Журавська О.В.
 9. Різне.

Нагадаємо, Рада суддів оновила Правила поведінки працівників апарату суду. 

Раніше «Судово-юридична газета» наводила позицію РСУ щодо того, як суддям отримати недоплачену через карантин винагороду

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути у курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Почему сотрудники киевского метро вышли на митинг и требуют повысить проезд до 21 грн
Почему сотрудники киевского метро вышли на митинг и требуют повысить проезд до 21 грн
Loading...
Главное за день
Сегодня день рождения празднуют
 • Ігор Литвиненко
  Ігор Литвиненко
  суддя Бабушкінського районного суду м. Дніпропетровська
 • Валерій Марчук
  Валерій Марчук
  голова Чернівецького апеляційного суду
загрузка...