XVIII з’їзд суддів України більше не переноситимуть

14:58, 22 февраля 2021
«Ми не можемо переносити проведення з'їзду суддів України на більш пізні строки, тому що ми не можемо допустити заблокування роботи Вищої ради правосуддя, від якої зараз залежить функціонування судової влади загалом», — наголосив голова РСУ Богдан Моніч.
XVIII з’їзд суддів України більше не переноситимуть

XVIII з'їзд суддів України відбудеться у чітко визначені дати і строки. Про це йшлося на робочій нараді Ради суддів України за участі т.в.о. голови ДСА України Людмили Гізатуліної, голови Служби судової охорони Валерія Бондара та членів Ради суддів України, які задіяні в організації та проведенні з'їзду суддів України, передає офіційний сайт РСУ.

Відкриваючи нараду, голова РСУ зазначив, що відповідно до рішення РСУ № 71 від 24 грудня 2020 «Про визначення місця і дати проведення XVIII чергового з'їзду суддів України», XVIII черговий з'їзд суддів України відбудеться 9-11 березня 2021 року у приміщенні Міжнародного центру культури та мистецтв Федерації профспілок України за адресою: м. Київ, алея Небесної Сотні, 1.

З його слів, попри рішення Ради, подеколи починають звучати заяви про чергове перенесення з'їзду суддів через невизначеність із реформуванням Вищої ради правосуддя.

«Ми не можемо переносити проведення з'їзду суддів України на більш пізні строки, тому що ми не можемо допустити заблокування роботи Вищої ради правосуддя, від якої зараз залежить функціонування судової влади загалом. Візьмемо лише один аспект повноважень ВРП: «здійснює функції головного розпорядника коштів Державного бюджету України щодо фінансового забезпечення своєї діяльності; бере участь у визначенні видатків Державного бюджету України на утримання судів, органів та установ системи правосуддя відповідно до Бюджетного кодексу України» і ми зрозуміємо, що на фоні розмов ніхто не оцінив ризики, коли вони будуть більшими – від нереформованої ВРП чи від зупинки фінансування діяльності судів», - наголосив Голова Ради суддів України Богдан Моніч.

Отже, під час наради було обговорено цілий ряд організаційних питань, що стосуються проведення XVIII чергового з'їзд суддів України, а також визначено дату наступного засідання Ради суддів України. Воно відбудеться 25 лютого 2021 року о 9-й годині у приміщенні Державної судової адміністрації України у режимі відеоконференцзв'язку.

Раніше в РСУ вже повідомляли дату з’їзду суддів України

Крім того, «Судово-юридична газета» писала, що XVIII з'їзд суддів України не відбудеться в грудні.

А 24 грудня Рада суддів України прийняла рішення перенести проведення XVIII чергового з'їзду суддів України.

Додамо, на з’їзді суддів України оберуть нових членів ВРП.

Крім того, посол ЄС заявляв про необхідність «відкласти обрання нових членів ВСП з'їздом суддів до прийняття реформи».

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій.

 

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Компенсація суддівської винагороди за карантин та зарплата апарату судів: що робити
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Олег Мельник
    Олег Мельник
    председатель Северо-западного апелляционного хозяйственного суда
  • Оксана Ульяновская
    Оксана Ульяновская
    судья Святошинского районного суда Киева
загрузка...