В Україні змінились ставки судового збору: подробиці

11:10, 4 января 2022
Для українців оприлюднили корисну інфографіку щодо ставок судового збору.
В Україні змінились ставки судового збору: подробиці

Східний апеляційний господарський суд нагадав, що у зв’язку зі зміною розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, з 1 січня 2022 року діють нові ставки судового збору. Про це йдеться у пресслужбі суду.

«Відповідно до статті 4 Закону України "Про судовий збір" судовий збір справляється у відповідному розмірі від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року, в якому відповідна заява або скарга подається до суду, у відсотковому співвідношенні до ціни позову та у фіксованому розмірі.

У газеті "Голос України" 14.12.2021 опубліковано Закон України "Про Державний бюджет України на 2022 рік", який набрав чинності з 1 січня 2022 року.

Так, розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб з 01.01.2022 становить  2481 грн (стаття 7 ЗУ "Про Державний бюджет України на 2022 рік").

Пропонуємо більш детально ознайомитися з розмірами ставок судового збору за подання до господарського суду заяв, скарг у 2022 році», — сказано  у повідомленні.

Крім того, Сьомий апеляційний адміністративний суд оприлюднив актуальні зміни у інфографіці:

Раніше «Судово-юридична газета» писала, що у КАСУ внесуть зміни щодо стягнення судового збору на користь органа владних повноважень.

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Youtube Право ТВа також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Этический совет определится с датами собеседований кандидатов в ВСП, ПРЯМОЙ ЭФИР
Этический совет определится с датами собеседований кандидатов в ВСП, ПРЯМОЙ ЭФИР
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Михайло Гриців
    Михайло Гриців
    суддя Великої палати Верховного Суду
  • Рано Аюпова
    Рано Аюпова
    суддя Господарського суду Харківської області
загрузка...