Пенсії для військових: суд ухвалив важливе рішення щодо механізму перерахунку

17:40, 6 марта 2019
Апеляційний суд залишив у силі рішення Окружного адміністративного суду Києва.
Пенсії для військових: суд ухвалив важливе рішення щодо механізму перерахунку

У вівторок, 5 березня Шостий апеляційний адміністративний суд не задовольнив апеляційну скаргу Кабінету міністрів України та залишив у силі рішення Окружного адміністративного суду Києва у справі щодо визначення обмеженого переліку підстав для перерахунку пенсій військовим пенсіонерам. Про це повідомляє прес-служба суду.

Постанова ШААС набрала законної сили та може бути оскаржена до Верховного Суду в порядку та строки, визначені відповідними положеннями Кодексу адміністративного судочинства України.

Нагадаємо, рішенням від 12 грудня 2018 року Окружний адміністративний суд Києва визнав протиправними та нечинними п. 1, 2 постанови Кабміну від 21 лютого 2018 року №103 «Про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби, та деяким іншим категоріям осіб» та зміни до Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військ служби, та деяких інших осіб», які затверджені відповідною постановою уряду. На думку суду, оскаржуваними нормативно-правовими актами було звужено зміст та обсяг існуючих прав і свобод осіб, які звільнені з військової служби, в частині визначення складових для грошового забезпечення для перерахунку пенсій.

З повним текстом рішення можна ознайомитись за посиланням.

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, за яких умов особа має право на отримання пенсії державного службовцяВелика Палата ВС ухвалила рішення у зразковій справі щодо переведення з пенсії по інвалідності на пенсію державного службовця.

Також ми повідомляли, що Кабінет міністрів України запустив автоматичну індексацію пенсійних виплат. За результатами індексації у березні пенсії зростуть у понад 8 млн пенсіонерів.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Что означает налоговая амнистия для граждан: комментируют народные депутаты
Что означает налоговая амнистия для граждан: комментируют народные депутаты
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Віра Фоміна
  Віра Фоміна
  суддя Східного апеляційного господарського суду
 • Зіновій Гавдик
  Зіновій Гавдик
  суддя Львівського окружного адміністративного суду
 • Віктор Данилишин
  Віктор Данилишин
  суддя Окружного адміністративного суду міста Києва
 • Сергій Клопот
  Сергій Клопот
  суддя Чернігівського окружного адміністративного суду
 • Василь Ключкович
  Василь Ключкович
  суддя Шостого апеляційного адміністративного суду
загрузка...