ГПУ повідомила про підозру екс-керівникам ДК «Укрспецекспорт»

17:26, 25 марта 2019
Чиновники зловживали службовим становищем та заволоділи мільйонами.
ГПУ повідомила про підозру екс-керівникам ДК «Укрспецекспорт»

Головною військовою прокуратурою Генеральної прокуратури України повідомлено про підозру колишнім керівникам ДК «Укрспецекспорт», які упродовж 2010-2012 років шляхом зловживання своїм службовим становищем через укладання угоди про співробітництво з іноземною компанією, зареєстрованою в Об’єднаних Арабських Еміратах, з метою виключно забезпечення документального оформлення фіктивних господарських відносин та протиправного перерахування грошових коштів без виконання будь-яких робіт та надання послуг ДК «Укрспецекспорт» по зовнішньоекономічних контрактах, заволоділи грошовими коштами на суму майже 24 млн дол США, що згідно офіційного курсу Національного банку України на час вчинення злочину становить понад 190 млн грн, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України.

Враховуючи, що вказані особи переховуються від органу досудового розслідування, їх оголошено в розшук. При цьому за постановами інших органів досудового розслідування підозрювані також перебувають у розшуку за вчинення корисливих злочинів.

Водночас у період реалізації злочинного плану по заволодінню вказаними грошовими коштами один із підозрюваних, колишній керівник ДК «Укрспецекспорт», був призначений на посаду керівника ДК «Укроборонпром», а у подальшому міністром оборони України.

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що Вища рада правосуддя звернеться до Генеральної прокуратури з приводу погроз, які надходили судді від імені Сбербанку.

Також відомо, що ГПУ готує підозри для фігурантів корупційного скандалу у Укробонпромі.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Почему в Венецианской комиссии недовольны судебной реформой от Зеленского
Почему в Венецианской комиссии недовольны судебной реформой от Зеленского
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Ярослав Мельник
  Ярослав Мельник
  суддя Київського апеляційного суду
 • Віктор Мачульський
  Віктор Мачульський
  заступник голови Волинського окружного адміністративного суду
 • Віктор Братасюк
  Віктор Братасюк
  суддя Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області
загрузка...