Штрафи до 3 тисяч: за що Укрзалізниця планує карати порушників

20:04, 22 июля 2019
Парламенту збираються запропонувати комплекс заходів, які дозволять підвищити рівень оплати проїзду в приміських поїздах.
Штрафи до 3 тисяч: за що Укрзалізниця планує карати порушників

Укрзалізниця планує підвищити штрафи за безквитковий проїзд із нинішніх 110 до 3000 гривень. Про це заявив глава філії УЗ «Південно-Західна залізниця» Роман Веприцький, передає Центр транспортних стратегій.

Так, до парламенту хочуть подати пропозицію щодо комплексу заходів, які дозволять підвищити рівень штрафів пасажирів у приміських поїздах.

«Ми готуємо відповідні пропозиції до Верховної Ради. Хочемо підвищити штрафи з поточних 110 грн до 3000 грн. Крім того, хочемо внести зміни до положення про штрафи. Зараз усі гроші отримує місцева влада, на чиїй території було виписано протокол про адміністративне правопорушення. Ми хочемо, щоб частину отримувала місцева влада, а частину — УЗ. Оплата піде на інфраструктуру. Думаємо, що це буде справедливо», — зазначив він.

За словами Веприцького, залізниці необхідно потурбуватися про турнікети, огорожі й зони очікування всередині станцій.

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла про те, що Рахункова палата перевірить «Укрзалізницю», до якої «є багато питань».

Також ми писали, що Укрзалізниця підвищила вартість квитків.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Конкурс до місцевих судів: як Рада суддів та ВККС спробували домовитись
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Оксана Панченко
    Оксана Панченко
    судья Деснянского районного суда Киева