У справі копів, які перевищили свої повноваження щодо чиновника Ради, є подробиці

20:21, 14 августа 2019
Суд відмовив в обранні запобіжного заходу поліцейським.
У справі копів, які перевищили свої повноваження щодо чиновника Ради, є подробиці

У вівторок, 13 серпня, слідчий суддя Личаківського районного суду м. Львова за результатами розгляду клопотань слідчого Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у м. Львові, про обрання запобіжного заходу у виді особистого зобов’язання працівникам Управління патрульної поліції у Львівській області Л. та Р., які підозрюються у скоєнні стосовно керівника секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції кримінального правопорушення, передбаченого частиною другою статті 365 Кримінального кодексу України (перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу), постановив ухвали про відмову у їх задоволенні. Про це повідомляє прес-служба суду.

«Слідчий суддя обґрунтував своє рішення тим, що орган досудового розслідування не представив жодних доказів, які б давали підстави вважати, що існує хоча б один із ризиків, передбачених статтею 177 КПК України, а також тим, що підозрювані з лютого 2019 року добровільно з’являлися до слідчого на всі виклики», — йдеться у повідомленні.

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що слідчі центрального апарату Державного бюро розслідувань розслідують факт перевищення службових повноважень трьома працівниками патрульної поліції м. Києва, що призвело до тяжких наслідків — смерті потерпілого. 

Додамо, оперативники управління захисту економіки в Полтавській області та слідчі прокуратури Київської області зібрали матеріали щодо протиправної діяльності групи осіб, які налагодили систему отримання «відкатів» з суб’єктів господарювання.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Конкурс до місцевих судів: як Рада суддів та ВККС спробували домовитись
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Владимир Байталюк
  Владимир Байталюк
  судья Хозяйственного суда Черновицкой области
 • Марина Бояринцева
  Марина Бояринцева
  судья Окружного административного суда Киева
 • Андрей Леванчук
  Андрей Леванчук
  судья Высшего специализированного суда Украины по рассмотрению гражданских и уголовных дел
 • Павел Лысенко
  Павел Лысенко
  судья Апелляционного суда Николаевской области
 • Артем Сытник
  Артем Сытник
  директор Национального антикоррупционного бюро Украины