Позов мера Черкас до Президента: Київський апеляційний суд став на сторону Зеленського

14:16, 25 ноября 2020
Апеляційний суд залишив без змін рішення суду у справі за позовом мера Черкас.
Позов мера Черкас до Президента: Київський апеляційний суд став на сторону Зеленського

Київський апеляційний суд залишив без змін рішення суду у справі за позовом мера Черкас Бондаренка А.В. до Президента України Зеленського В. О. Про це інформує пресслужба суду.

Зазначається, що 25 листопада 2020 року Київський апеляційний суд у відкритому судовому засіданні розглянув цивільну справу за апеляційною  скаргою на рішення Печерського районного суду міста Києва від 1 жовтня. 

«Вказаним рішенням  відмовлено у задоволенні позову Бондаренка А.В. до Президента України Зеленського В.О. про захист честі, гідності та ділової репутації, спростування недостовірної інформації та стягнення компенсації моральної шкоди у повному обсязі», — сказано у повідомленні.

За наслідками апеляційного розгляду рішення Печерського районного суду міста Києва від 1 жовтня 2020 року залишено без змін  апеляційну скаргу, подану в інтересах Бондаренка А.В.

Нагадаємо, «Судово-юридична газета» писала, що Печерський райсуд дійшов висновку, що висловлювання Володимира Зеленського не містять завідомо неправдивої інформації і надмірності оціночних суджень, а також підстави кваліфікувати його слова як представлені в брутальній, принизливій чи непристойній формі, оскільки оспорювані фрази Президента виражають його приватне, суб'єктивне ставлення до людини. 

Додамо, що Анатолій Бондаренко просив суд визнати інформацію недостовірною і зобов'язати Президента спростувати інформацію про наявність у позивача 19 кримінальних проваджень в контексті зі словами «хто це? я за один стіл з такими бандитами не сяду».

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути у курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
«Очищение судей будет в любом случае», - Зеленский
«Очищение судей будет в любом случае», - Зеленский
Loading...
загрузка...