Що буде після локдауну: Ткаченко розповів, що відкриють з 25 січня

19:45, 17 января 2021
Як тільки Україна знову повернеться до адаптивного карантину, сфери культури, гостинності та креативні індустрії зможуть працювати з дотриманням усіх правил карантину.
Що буде після локдауну: Ткаченко розповів, що відкриють з 25 січня

Із 25 січня в Україні сфери культури, гостинності та креативні індустрії зможуть працювати з дотриманням усіх правил карантину. Про це повідомив міністр культури та інфомаційної політики Олександр Ткаченко у Телеграмі.

«Обговорили з Прем’єр-Міністром заяву щодо можливого карантину до кінця 2021 року. Прем’єр запевнив, як тільки Україна знову повернеться до адаптивного карантину (попередньо, з 25 січня), сфери культури, гостинності та креативні індустрії зможуть працювати. Звісно з дотриманням усіх правил карантину. І дивлячись на статистику захворюваності в країні», - написав Ткаченко.

Міністр нагадав, що режим надзвичайної ситуації, яким обумовлюються карантинні правила – і більш суворі як зараз, і полегшені – діє до 28 лютого.

«І очевидно, що питання продовження карантину вирішуватиметься впродовж весни. Однак, у будь-якому випадку обмеження будуть сталими, що дозволить бізнесу прогнозувати і планувати свою діяльність», - додав Ткаченко.

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що локдаун ввели з 8 до 24 січня включно.

Також Степанов розповів, як діяти пацієнту, який захворів на Covid, але не має підписаної декларації.

А у Мінцифри заявили, що Україна по-новому буде боротися із коронавірусом. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Кто «обкакался»: Украина или МВФ, и что с судебной реформой – мнение народных депутатов
Loading...
загрузка...