Велика приватизація: назвали пріоритетні об'єкти на 2021 рік

17:33, 23 февраля 2021
ТОП-3 об’єкти великої приватизації: АТ «Об’єднана гірничо-хімічна компанія», АТ «ПКМЗ» (завод «Більшовик») та Президент-готель.
Велика приватизація: назвали пріоритетні об'єкти на 2021 рік
Джерело фото: hubs.ua

Голова Фонду держмайна Дмитро Сенниченко розповів про три об’єкти великої приватизації, які готуються до прозорих аукціонів у 2021 році. Про це повідомляє пресслужба Фонду.

ТОП-3 об’єкти великої приватизації: АТ «Об’єднана гірничо-хімічна компанія», АТ «ПКМЗ» (завод «Більшовик») та Президент-готель.

 «ТОП-3 об'єкти великої приватизації, які Фонд буде виставляти на прозорі аукціони в першу чергу, це: АТ «ОГХК», завод «Більшовик» і Президент-Готель. Ми провели систематичну роботу, щоб ці об'єкти вийшли на аукціон якомога швидше, але це можливо виключно після зняття заборони на велику приватизацію Верховною Радою», – наголосив Дмитро Сенниченко.

Так, завдяки очищенню АТ «ОГХК» від корупційних схем та розкриттю інформації про цей актив, Фонд держмайна констатує високу зацікавленість щодо цього активу зі сторони потенційних інвесторів, переважна більшість з яких іноземні.

Приватизація АТ «ПКМЗ» (завод «Більшовик») запланована на 2 квартал 2021 року та є шансом на друге життя для цього підприємства. Адже у попередні роки виробництво було знищене, і тепер основний вид діяльності – здача приміщень в оренду. Натомість, приватизація дозволить перенести виробничі потужності з житлової зони, а наявні площі будуть використані на користь киян. Це дозволить не лише зберегти робочі місця працівникам, а й створити нові та модернізувати виробництво.

Президент-готель, який розміщений у самому центрі Києва, заплановано приватизувати у другому кварталі 2021 року. Для цього активно працює радник Concorde Capital, але Фонд уважно слідкує за процесом підготовки для дотримання інтересів держави.

Голова Фонду державного майна також розповів, що за процедурою радник має рекомендувати стартову ціну, яку потім має затвердити Уряд (включно зі стартовою ціною) – але ринкову ціну встановить прозорий аукціон із конкурентними торгами.

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що Мін’юст планує продати 35 тюрем.

Додамо, що Верховна Рада розблокувала велику приватизацію.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Компенсація суддівської винагороди за карантин та зарплата апарату судів: що робити
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Олег Мельник
    Олег Мельник
    председатель Северо-западного апелляционного хозяйственного суда
  • Оксана Ульяновская
    Оксана Ульяновская
    судья Святошинского районного суда Киева
загрузка...