ТОП-5 видів страхування з початку війни: рейтинг НБУ

13:21, 20 мая 2022
У НБУ розповіли про п’ять найбільш поширених видів страхових послуг, які зараз стануть у нагоді.
ТОП-5 видів страхування з початку війни: рейтинг НБУ
Джерело фото: auto.24tv.ua

Майже три місяці українці потерпають від наслідків агресії Росії, зосереджуючи увагу на безпеці своїх родин і захисті від прямих загроз війни. Але залишаються й інші небезпеки, захист від яких відійшов на других план, хоча ймовірність їх настання ніяк не зменшилася. Це пошкодження авто, травми та інші проблеми зі здоров’ям тощо.

У НБУ розповіли про п’ять найбільш поширених видів страхових послуг, які і зараз стануть у нагоді:

 1. Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів – «автоцивілка» (внутрішній договір, що діє на території України та договір міжнародного страхування «Зелена картка»), що покриває збитки, завдані третім особам власником полісу у випадку дорожньо-транспортної пригоди.
 2. Страхування транспортних засобів від ризиків пошкодження, знищення внаслідок ДТП, стихійних явищ, пожежі та інших ризиків, а також викрадення (страхування КАСКО).
 3. Страхування виїжджаючих за кордон, метою якого є захист від непередбачуваних витрат у випадку раптового захворювання або настання нещасного випадку в іншій країні.
 4. Добровільне медичне страхування, за яким страхова компанія організує надання медичних послуг та оплатить їх вартість (у тому числі медикаменти) у разі розладу здоров’я застрахованого.
 5. Страхування рухомого та нерухомого майна на випадок втрати або пошкодження внаслідок пожежі, природних явищ, крадіжки та інших ризиків.

У НБУ зазначають, що попри труднощі, пов’язані з веденням бізнесу в умовах воєнного стану, ринок страхування в Україні стабільно працює.

«Національний банк послідовно відстоює стабільність фінансової системи України та вживає усіх необхідних заходів для підтримання усіх учасників ринку страхування», - сказано у повідомленні.

Крім того, ми розповідали, як українцям отримати право на медичну допомогу в Чехії: роз'яснення.

Також «Судово-юридична газета» писала, у яких випадках українці за кордоном можуть оформити лікарняний та отримати державні соцвиплати.

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Youtube Право ТВ, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
«Как саперы»: Зеленский заявил, что ряд стран поддерживают Украину, но пытаются ослабить санкции
«Как саперы»: Зеленский заявил, что ряд стран поддерживают Украину, но пытаются ослабить санкции
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Руслан Князевич
  Руслан Князевич
  член Комітету Верховної Ради України з питань правової політики
 • Світлана Кулікова
  Світлана Кулікова
  суддя Київського апеляційного суду
 • Валерій Журавель
  Валерій Журавель
  суддя Київського окружного адміністративного суду
 • Валерій Кузьменко
  Валерій Кузьменко
  суддя Окружного адміністративного суду міста Києва
 • Юрій Чумак
  Юрій Чумак
  суддя Касаційного господарського суду Верховного Суду
загрузка...