У Раді зареєстровано законопроект щодо вдосконалення планування використання земель

19:38, 16 квітня 2024
Законопроектом пропонується врегулювати питання особливостей планування територій, які виникають як наслідок руйнівного впливу війни.
У Раді зареєстровано законопроект щодо вдосконалення планування використання земель
Фото: ecopolitic.com.ua
Слідкуйте за актуальними новинами у соцмережах SUD.UA

У Верховній Раді України зареєстровано проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення планування використання земель (№ 11169). Про це повідомив Комітет з питань аграрної та земельної політики.

Авторами документу є: Марина Нікітіна, Степан Чернявський, Вадим Струневич, Павло Халімон та інші.

Законопроектом пропонується врегулювати питання особливостей планування територій, які виникають як наслідок руйнівного впливу війни. Законодавство з питань просторового планування розроблялося ще до війни і не враховує тих викликів, які пов’язані з війною.

Авторами проекту зазначається, що прийняття законопроекту, дозволить зокрема:

- зафіксувати території (земельні ділянки), які постраждали внаслідок бойових дій, і які не використовуються за цільовим призначенням;

- визначити орієнтовний обсяг коштів, необхідний для ліквідації наслідків бойових дій на певній території, визначити черговість робіт з такої ліквідації;

- оцінити вплив міграційних процесів, спричинених війною, на розвиток територій;

- зарезервувати території для розміщення об’єктів, необхідних для релокації виробничих потужностей підприємств, переорієнтування логістичних ланцюжків, а також потреб, пов’язаних з міграцією населення (будівництво житла, об’єктів інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури тощо);

- забезпечити наповнення Державного земельного кадастру актуальними відомостями про обмеження у використанні земель та іншими даними на підставі контрольного геодезичного знімання закінчених будівництвом об’єктів.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал t.me/sudua та на Google Новини SUD.UA, а також на наш VIBER, сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Відповідальності за порушення правил військового обліку не уникнути – ефір на Право ТВ
Telegram канал Sud.ua
Відповідальності за порушення правил військового обліку не уникнути – ефір на Право ТВ
Головне про суд
Сьогодні день народження святкують
  • Наталія Добрівська
    Наталія Добрівська
    суддя Окружного адміністративного суду міста Києва