Виконавці грантових проектів міжнародних партнерів підлягають бронюванню на 100%

11:00, 10 червня 2024
Представництва донорських установ і виконавці проектів міжнародної технічної допомоги відносяться «до критично важливих для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення».
Виконавці грантових проектів міжнародних партнерів підлягають бронюванню на 100%
Слідкуйте за актуальними новинами у соцмережах SUD.UA

Особи, які є виконавцями проектів міжнародної технічної допомоги, підлягають повному бронюванню. Це передбачає новий порядок бронювання, затверджений постановою Кабміну від 5 червня 2024 р. №650.

Так, представництва донорських установ, виконавці проектів міжнародної технічної допомоги, які є критично важливими для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період, подають список Секретаріатові Кабінету Міністрів України.

Не застосовується обмеження щодо кількості військовозобов’язаних, які підлягають бронюванню до представництв донорських установ, виконавців проектів міжнародної технічної допомоги, які є критично важливими для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період.

При цьому до критично важливих для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період підприємств, установ та організацій належать представництва донорських установ, виконавці проектів міжнародної технічної допомоги згідно з переліком, затвердженим Секретаріатом Кабінету Міністрів України.

Автор: Наталя Мамченко

Підписуйтесь на наш Telegram-канал t.me/sudua та на Google Новини SUD.UA, а також на наш VIBER, сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Відповідальності за порушення правил військового обліку не уникнути – ефір на Право ТВ
Telegram канал Sud.ua
Відповідальності за порушення правил військового обліку не уникнути – ефір на Право ТВ
Головне про суд
Сьогодні день народження святкують
 • Ганна Фазикош
  Ганна Фазикош
  голова Закарпатського апеляційного суду
 • Ірина Ковальська
  Ірина Ковальська
  суддя Вінницького апеляційного суду
 • Руслан Козлов
  Руслан Козлов
  голова Печерського районного суду міста Києва
 • Тетяна Бацуца
  Тетяна Бацуца
  голова Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області
 • Євген Мєзєнцев
  Євген Мєзєнцев
  суддя Шостого апеляційного адміністративного суду