Паспорт за 2 дні: українців попередили про нову схему шахраїв

16:20, 3 квітня 2024
Шахраї пропонують «посередництво» і «спрощену» процедуру подання документів.
Паспорт за 2 дні: українців попередили про нову схему шахраїв
Фото: dmsu.gov.ua
Слідкуйте за актуальними новинами у соцмережах SUD.UA

Державна міграційна служба України закликала громадян не користуватися послугами так званих посередників під час оформлення будь-яких документів. Про це йдеться у пресслужбі відомства.

Зазначається, що усі територіальні органи та територіальні підрозділи ДМС, Центри надання адміністративних послуг та центри обслуговування громадян «Паспортний сервіс», які знаходяться в безпечних районах України та за кордоном, продовжують працювати та надавати адміністративні послуги. Оформити документи можна лише у вищезгаданих установах особисто.

У відомстві додають, що шахраї розміщують у мережі Інтернет оголошення про так зване «посередництво» і пропонують «спрощену» процедуру подання документів, максимально швидке оформлення паспортів, обслуговування поза чергою тощо.

«Закликаємо Вас за жодних обставин не користуватись послугами будь-яких посередників. Усі пропозиції від них щодо «прискорення» оформлення паспортів громадянина України є незаконними», - пишуть в ДМС.

Оформити документи можна як у порядку «живої черги», так і скориставшись сервісом «Електронна черга». Крім того, на сайті ДМС можна здійснити онлайн-оплату послуг з оформлення.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал t.me/sudua та на Google Новини SUD.UA, а також на наш VIBER, сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Закон про посилення мобілізації: військовий облік та інші зміни для українців за кордоном
Telegram канал Sud.ua
Закон про посилення мобілізації: військовий облік та інші зміни для українців за кордоном
Головне про суд
Сьогодні день народження святкують
  • Володимир Мельничук
    Володимир Мельничук
    суддя Шостого апеляційного адміністративного суду