Система EasyCon отримала позитивний висновок щодо вимог технічного захисту інформації

12:23, 20 ноября 2020
Експертний висновок підтверджує відповідність вимогам нормативних документів з технічного захисту інформації.
Система EasyCon отримала позитивний висновок щодо вимог технічного захисту інформації
Джерело фото: 368.media

На виконання вимог Закону України від 30 березня 2020 року № 540-IX "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)" ДСА України здійснені заходи, спрямовані на забезпечення можливості використання відеоконференцзв’язку для участі сторін в адміністративному, цивільному та господарському процесах поза межами приміщень суду. Про це повідомляє пресслужба ДСА.

«З 09 квітня 2020 року для забезпечення проведення судових засідань у режимі відеоконференції поза приміщенням суду використовується програмний продукт «EasyCon».

З метою забезпечення захисту інформаційних ресурсів у системі правосуддя комплекс засобів захисту комп’ютерної програми «Сервіс відеозв’язку «EasyCon» 16 жовтня 2020 року отримав Експертний висновок, зареєстрований в Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України 16 жовтня 2020 року за № 1183, який підтверджує відповідність вимогам нормативних документів з технічного захисту інформації», — йдеться у повідомленні.

Раніше «Судово-юридична газета» писала про те, що «монополія» лише однієї програми для проведення відеоконференцій в судах недопустима - це обговорювали на засіданні робочої групи Комітету.

Крім того, ми розповідали про EasyCon та інші програми відеоконференції: чи полегшать вони комунікацію учасників адміністративного процесу.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Налоговый Майдан: почему протестуют ФОПы
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Лилия Максименко
  Лилия Максименко
  судья Запорожского окружного административного суда
 • Юрий Подоляк
  Юрий Подоляк
  заместитель председателя Хозяйственного суда Киевской области
 • Ирина Приходько
  Ирина Приходько
  судья Хозяйственного суда Киева
загрузка...