У Раді узгодили повернення кримінальної відповідальності за недостовірне декларування

10:11, 26 ноября 2020
Дмитро Разумков розповів про перші успіхи з вирішенням конституційної кризи.
У Раді узгодили повернення кримінальної відповідальності за недостовірне декларування
Джерело фото: rada.gov.ua

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков розповів про перші успіхи з вирішенням конституційної кризи в Україні. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

Як зазначив спікер, ситуація фактичної зупинки антикорупційної реформи, яка склалася внаслідок відомого всім рішення Конституційного Суду, досі залишається невирішеною.

Щоправда, робоча група з врегулювання цього питання, утворена парламентом, провела вже 5 засідань та узгодила низку ключових позицій. І найголовніше з них – це повернення кримінальної відповідальності за декларування недостовірної інформації та умисне неподання декларації.

«Впевнений, парламент пройде це випробування гідно, у прийнятні строки та у повній відповідності до закону та верховенства права», – зауважив він.

Разумков додав, що у Раді також чекають від Кабінету Міністрів підготовлений проєкт бюджету на 2021 рік, оскільки часу для його прийняття залишилося не так багато.

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що Зеленський звернувся до Венеціанської комісії з проханням оцінити конституційну ситуацію, викликану рішенням КСУ.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути у курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
«Очищение судей будет в любом случае», - Зеленский
«Очищение судей будет в любом случае», - Зеленский
Loading...
загрузка...