В одній з областей України зареєстровано 195 порушень виборчого законодавства

14:44, 27 марта 2019
Правоохоронці нагадують про адміністративну та кримінальну відповідальність за ігнорування вимог виборчого законодавства України.
В одній з областей України зареєстровано 195 порушень виборчого законодавства

Станом на 27 березня на Полтавщині складено 28 протоколів за недотримання порядку виготовлення та розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації різних політичних партій без відповідних реквізитів (ч. 2 ст. 212-13 КУпАП). Про це повідомляє прес-центр Нацполіції.

Крім того, складено 3 протоколи за порушення порядку розміщення агітаційних матеріалів та політичної реклами (ст. 212-14 КУпАП). Також за цей період зареєстровані 4 випадки дрібного хуліганства (ст. 173 КУпАП).

Як повідомлялося раніше, до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесені відомості щодо 5 ймовірних кримінальних правопорушень, пов’язаних з виборчим процесом.

Очільник поліції Полтавщини Андрій Замахін закликає учасників виборчої кампанії утримуватися від порушень і нагадує про адміністративну та кримінальну відповідальність за ігнорування вимог виборчого законодавства України.

Нагадаємо, раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, як перевірити себе у списку виборців. Конституцією України та Законом встановлено, що право голосу на виборах Президента України мають громадяни, яким на день виборів виповнилося 18 років. Кожен громадянин має лише один голос, і використати його він може лише на тій дільниці, де включений до списку виборців.

Крім того, ми писали про основні аспекти голосування вдома. Яким чином реалізувати своє виборче право та проголосувати 31 березня виборцеві, котрий за станом здоров’я не здатний потрапити до виборчої дільниці.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Верховный Суд собрался на Пленум, ПРЯМОЙ ЭФИР
Верховный Суд собрался на Пленум, ПРЯМОЙ ЭФИР
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Наталія Клименчук
    Наталія Клименчук
    суддя Окружного адміністративного суду міста Києва
  • Євген Мартинов
    Євген Мартинов
    голова Шевченківського районного суду міста Києва
загрузка...