В одній з областей України зареєстровано 195 порушень виборчого законодавства

14:44, 27 марта 2019
Правоохоронці нагадують про адміністративну та кримінальну відповідальність за ігнорування вимог виборчого законодавства України.
В одній з областей України зареєстровано 195 порушень виборчого законодавства

Станом на 27 березня на Полтавщині складено 28 протоколів за недотримання порядку виготовлення та розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації різних політичних партій без відповідних реквізитів (ч. 2 ст. 212-13 КУпАП). Про це повідомляє прес-центр Нацполіції.

Крім того, складено 3 протоколи за порушення порядку розміщення агітаційних матеріалів та політичної реклами (ст. 212-14 КУпАП). Також за цей період зареєстровані 4 випадки дрібного хуліганства (ст. 173 КУпАП).

Як повідомлялося раніше, до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесені відомості щодо 5 ймовірних кримінальних правопорушень, пов’язаних з виборчим процесом.

Очільник поліції Полтавщини Андрій Замахін закликає учасників виборчої кампанії утримуватися від порушень і нагадує про адміністративну та кримінальну відповідальність за ігнорування вимог виборчого законодавства України.

Нагадаємо, раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, як перевірити себе у списку виборців. Конституцією України та Законом встановлено, що право голосу на виборах Президента України мають громадяни, яким на день виборів виповнилося 18 років. Кожен громадянин має лише один голос, і використати його він може лише на тій дільниці, де включений до списку виборців.

Крім того, ми писали про основні аспекти голосування вдома. Яким чином реалізувати своє виборче право та проголосувати 31 березня виборцеві, котрий за станом здоров’я не здатний потрапити до виборчої дільниці.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Чи скасують соціальні гарантії та пільги: чому Слуги народу вирішили звернутися до КСУ
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Игорь Фрис
  Игорь Фрис
  член Комитета Верховной Рады Украины по вопросам правовой политики
 • Ян Бескровный
  Ян Бескровный
  судья Киевского районного суда Одессы
 • Любовь Токмилова
  Любовь Токмилова
  судья Одесского окружного административного суда
 • Наталья Савицкая
  Наталья Савицкая
  судья Сумского окружного административного суда
 • Владимир Пушай
  Владимир Пушай
  судья Восточного апелляционного хозяйственного суда
загрузка...