Окружний адмінсуд Києва просять заборонити директору ДБР Трубі одноосібно розподіляти бюджет

11:07, 15 апреля 2019
Суд відкрив провадження у справі та призначив підготовче засідання на 15 травня.
Окружний адмінсуд Києва просять заборонити директору ДБР Трубі одноосібно розподіляти бюджет

До Окружного адміністративного суд міста Києва надійшов позов до Державного бюро розслідувань про визнання нечинними окремих положень Регламенту реалізації повноважень директором Бюро, затвердженого 2 березня 2018 року. Суд відкрив провадження у справі та призначив підготовче засідання на 15 травня 2019 року. Про це повідомляє прес-служба суду.

Відомо, що разом із позовом було подано заяву про забезпечення, в якій суд просять заборонити Роману Трубі без погодження із його заступниками здійснювати повноваження, що стосуються організації роботи ДБР, прийняття рішення про розподіл бюджетних коштів, надання дозволу на використання коштів фонду спеціальних оперативно-розшукових та слідчих дій ДБР тощо.

«На разі судом вирішується питання щодо наявності підстав для вжиття заходів забезпечення позову», — йдеться у повідомленні.

Крім того, у суді нагадали, що 12 квітня суд заборонив ДБР проводити конкурс щодо формування складу Ради громадського контролю при Бюро.

Нагадаємо, раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що до Окружного адміністративного суду міста Києва надійшов позов до Кабінету міністрів України, третя особа — Державне бюро розслідувань про визнання протиправною та нечинною постанови уряду, якою внесені зміни до Положення про Раду громадського контролю при ДБР та викладено у новій редакції сам Порядок формування її складу.

Крім того, ми писали, скільки працівників у Бюро.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Андрей Костин о судебной реформе, ВККС, международных экспертах и адвокатской монополии
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Дмитрий Дубинко
    Дмитрий Дубинко
    заместитель Генерального директора Государственного предприятия «Информационные судебные системы»
загрузка...