НКРЕКП затвердила зростання тарифів на передачу електроенергії у 2024 році

13:31, 10 грудня 2023
Із 1 січня 2024 року тариф на передачу електроенергії збільшиться на 9%.
НКРЕКП затвердила зростання тарифів на передачу електроенергії у 2024 році
Джерело фото: ukrinform
Слідкуйте за актуальними новинами у соцмережах SUD.UA

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердила зростання тарифів на послуги з передачі електроенергії Національною енергетичною компанією «Укренерго», з 1 січня 2024 року, – повідомляє Укрінформ із посиланням на НКРЕКП.

Згідно з повідомленням, витрати на здійснення ПСО (публічного сервісного зобов'язання) та забезпечення зростання обсягів виробництва електричної енергії з альтернативних джерел у структурі тарифу на передачу на 2024 рік оцінені на рівні 16,2 млн гривень.

Згідно з рішенням, тариф на передачу електроенергії збільшиться на 9% з 1 січня 2024 року, до рівня 528,57 гривень за один мегаватт-годину (МВт-год). Крім цього, тариф на диспетчерське управління також зросте на 9,5% до 104,57 гривень за МВт-год.

Також, вирішено підвищити окремий пільговий тариф на передачу для підприємств, які займаються «зеленою» електрометалургією, на 74%. Цей тариф зросте з рівня 209,42 гривень за МВт-год до 364,70 гривень за МВт-год з 1 січня 2024 року.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал t.me/sudua та на Google Новини SUD.UA, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Переогляд осіб з інвалідністю у законопроекті про мобілізацію: які ризики
Переогляд осіб з інвалідністю у законопроекті про мобілізацію: які ризики
Сьогодні день народження святкують
 • Віктор Городовенко
  Віктор Городовенко
  суддя Конституційного Суду України
 • Валерій Сагайдак
  Валерій Сагайдак
  суддя Харківського окружного адміністративного суду
 • Андрій Кирилюк
  Андрій Кирилюк
  суддя Залізничного районного суду м. Львова