Кіберфахівці ГУР отримали доступ до секретних документів міноборони росії

12:14, 4 березня 2024
Тепер спецслужба володіє програмним забезпеченням для захисту інформації та шифрування, яке використовувало мо рф, а також масивом секретної службової документації міноборони росії.
Кіберфахівці ГУР отримали доступ до секретних документів міноборони росії
Джерело фото: gur.gov.ua
Слідкуйте за актуальними новинами у соцмережах SUD.UA

Кіберфахівці ГУР МО України реалізували чергову успішну спецоперацію проти держави-агресора росії у результаті чого вдалось отримати доступ до серверів міністерства оборони рф. Про це повідомили у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України.

Як зазначають у ГУР, тепер спецслужба володіє програмним забезпеченням для захисту інформації та шифрування, яке використовувало мо рф, а також масивом секретної службової документації міноборони росії.

У ГУР пояснюють, що йдеться про накази, звіти, розпорядження, доповіді та інші документи, які циркулювали між більш ніж 2 000 структурними одиницями силового відомства росії.

Одержана інформація дозволяє встановити повну будову системи російського міноборони та його ланок, а аналіз отриманих даних також допоміг ідентифікувати генералітет, інших високих керівників структурних підрозділів мо рф, а ще заступників, помічників, спеціалістів ― усіх, хто використовував софт для електронного документообігу під назвою «бюрократъ», розповідають у розвідці.

«У розпорядженні воєнної розвідки України, наприклад, опинилась службова документація заступника міністра оборони рф ― іванова тімура вадімовіча. Цей заступник шойґу відіграв важливу роль у тому, що кібератака стала успішною», - зазначили у ГУР.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал t.me/sudua та на Google Новини SUD.UA, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Закон про мобілізацію: наслідки для військовозобов’язаних, що буде з відстрочкою
Telegram канал Sud.ua
Закон про мобілізацію: наслідки для військовозобов’язаних, що буде з відстрочкою
Сьогодні день народження святкують
 • Володимир Келеберда
  Володимир Келеберда
  заступник голови Окружного адміністративного суду міста Києва
 • Анна Кузьменко
  Анна Кузьменко
  суддя Окружного адміністративного суду міста Києва
 • Андрій Місінкевич
  Андрій Місінкевич
  суддя Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області
 • Світлана Чудних
  Світлана Чудних
  суддя Харківського окружного адміністративного суду
 • Олександр Журавльов
  Олександр Журавльов
  суддя Одеського апеляційного суду