На Львівщині викрили зловмисників, які розкрадали корисні копалин однієї з шахт

17:30, 19 червня 2024
До складу злочинної групи увійшли перший заступник директора, директор, начальник технологічного комплексу шахти та керівник суб’єкта господарювання.
На Львівщині викрили зловмисників, які розкрадали корисні копалин однієї з шахт
Слідкуйте за актуальними новинами у соцмережах SUD.UA

На Львівщині правоохоронці повідомили про підозру чотирьом учасникам організованої групи. Їм інкриміновано розтрату чужого майна  та службове підроблення офіційних документів, передає Львівська обласна прокуратура.

Зазначається, що в період січень-лютий організована група реалізувала схему розкрадання державного майна – «вугілля кам’яного» на одній із шахт Львівщини.

До складу групи увійшли головний інженер - перший заступник директора, директор, начальник технологічного комплексу шахти та керівник суб’єкта господарювання.

Згідно розробленого плану між сторонами було укладено договір купівлі-продажу «породи». При складанні  офіційних документів бухгалтерського обліку товариства було вказано недостовірні відомості. Зокрема, занижено реальний об’єм видобутих корисних копалин. В подальшому «вугілля кам’яне» під виглядом «породи», що є значно дешевшою у вартості, продавали підконтрольній членам організованої групи компанії.

Внаслідок цього товариству з видобутку вугільної породи завдано збитків на майже 2,4 млн грн.

Вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжних заходів та накладення арешту на їх майно, з метою відшкодування заподіяної шкоди.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал t.me/sudua та на Google Новини SUD.UA, а також на наш VIBER, сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Відповідальності за порушення правил військового обліку не уникнути – ефір на Право ТВ
Telegram канал Sud.ua
Відповідальності за порушення правил військового обліку не уникнути – ефір на Право ТВ
Головне про суд
Сьогодні день народження святкують
  • Дмитро Костенко
    Дмитро Костенко
    суддя Окружного адміністративного суду міста Києва
  • Андрій Бабаєв
    Андрій Бабаєв
    суддя Харківського окружного адміністративного суду