Українці допомогли скасувати концерт російської прими-балерини у Словенії

20:54, 12 червня 2024
Концерт відмінили завдяки комплексній роботі посольства з представниками словенських держустанов та за сприяння української громади.
Українці допомогли скасувати концерт російської прими-балерини у Словенії
Слідкуйте за актуальними новинами у соцмережах SUD.UA

Концерт російської прими-балерини Світлани Захарової з проєктом «Моданс» у рамках Люблянського фестивалю у столиці Словенії скасовано.

Про це повідомило посольство України у Словенії.

«Завдяки комплексній роботі посольства України в Республіці Словенія з представниками словенських державних установ та за сприяння української громади в Словенії виступ російської прими-балерини в рамках Люблянського фестивалю у столиці Словенії скасовано», - зазначили там.

У амбасаді висловили подяку партнерам.

«Російська культура — культура агресії, терору, експансії та пропаганди. Дякуємо нашим партнерам за недопущення поширення російського так званого «великого мистецтва» на світових сценах та майданчиках», – наголосили в диппредставництві.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал t.me/sudua та на Google Новини SUD.UA, а також на наш VIBER, сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Відповідальності за порушення правил військового обліку не уникнути – ефір на Право ТВ
Telegram канал Sud.ua
Відповідальності за порушення правил військового обліку не уникнути – ефір на Право ТВ
Сьогодні день народження святкують
  • Віталій Яроцький
    Віталій Яроцький
    д.ю.н, професор, член-кореспондент Національної академії правових наук України, завідувач кафедри цивільного права #2 Національного юридичноно ун-ту ім.Ярослава Мудрого, член НКР при ВС
  • Аліна Сидорук
    Аліна Сидорук
    суддя Господарського суду Тернопільської області